Close

Strona 64 z 138 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #631
    conik
    Gość

    Domyślnie

    anyway...zastanowcie sie jak ma byc...ja ide spac...

  2. #632

    Domyślnie

    To jaki to był adres?

  3. #633

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kartofelinder Zobacz posta
    To jaki to był adres?
    na zielono w stopce nad tobą
    Völkchlor

  4. #634

    Domyślnie

    To już chyba ta godzina ;|

  5. #635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    ...nie pojdzie (nie mamy deadline'u od ktorego zalezy czyjes zycie wiec dzien w jedna czy w druga strone nie stanowi) i nie jestem na skraju tylko w****ia mnie ze takie rzeczy sa ustalane na koncu roboty a nie kiedy zaczynalismy temat
    Na końcu czy na początku..., ja tam jestem pełen podziwu, że w półtora tygodnia udało się prawie (choć prawie może zrobić wielką różnicę) poskładać do kupy takie przedsięwzięcie jak album z kilkudziesięcioma autorami.
    Myślę, że jak to wszystko wypali (a wypalić musi) to się utopimy w szampanie

  6. #636

    Domyślnie

    Pozwolę sobie na 'wciśnięcie' się w dyskusje. A co - tak bezprawnie.
    Jeżeli będziecie drukowali album w Polsce dla siebie, to dajcie wsio po polsku.
    Jeżeli dacie go do blurba (a takie było założenie na początku) i będzie on tam wisiał dla ewentualnych kolejnych chętnych do kupienia, to dajcie go dwujęzyczny - np. główny tekst angielski, a pod nim polski (powiedzmy italikiem).

  7. #637

    Domyślnie

    Myślę. że PL+EN to dobry pomysł, ale dostosuję się do większości/dyktatury.
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  8. #638

    Domyślnie

    z niecierpliwoscia czekamy wiec na pierwszy egzemplarz Pamiątkowego Albumu Fotografii Grupki Polaków
    Road to Manila

  9. #639
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    zaczyna mnie troszkę irytować brak demokracji ...

    widzę ze np moja propozycja układu zdjęć została wyśmiana a na innych stronach dokładnie jest taki sam układ jak chciałem

    dlatego - ok niech jest jak jest - wysłałem od razu teks w 2 językach - jakby co proszę poprawkę - ja chce pl + ang

  10. #640
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Wojteh...Nie zostala wysmiana tylko nie pasowala mi do zawartosci zdjec...

    Powiem tak...przespalem sie z tym i doszedlem do wniosku...mialo byc ********** a bedzie jak zwykle

    Jest was kilkanascie osob uczestniczacych w projekcie...kazdy ma jakies widzimisie a ja musze to spiac....nie ma tu miejsc na przedszkolna demokracje...i nie ma czasu dluzsze na babranie sie z czyms co mialo byc czysto przyjemnosciowa inicjatywa...nie wazne.

    Wieczorem koncze temat...kto doslal materialy (lub jest umowiony na doslanie) ok...nie...trudno

    W tej chwili nie bronie juz projektu, tego w jakich jezykach ma byc album to wasza sprawa.

    Mozecie to co napisalem powyzej traktowac jakkolwiek...foch...zniechecenie do uzerania sie z materia i ludzka ignorancja...whatever

    Zapewniam ze sprawa bedzie zakonczona na tyle profesjonalnie na ile pozwala mi blisko 20 letnie doswiadczenie w branzy ale jednoczesnie jest to ostatnia tego typu inicjatywa na forum ktora wyszla ode mnie

    Traktuje ludzi powaznie na ile oni mnie powaznie traktuja.... amen

Strona 64 z 138 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674114 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •