Close

Strona 40 z 138 PierwszyPierwszy ... 3038394041425090 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #391

    Domyślnie

    Ja bede. O ile robocia tabelka to przewiduje.

  2. #392

    Domyślnie

    Przewiduje wszystkich, którzy wyrazili chęć uczestnictwa.
    Drogie Pastwisko jest niewidzialne dla algorytmu bo się nie zgłosił. Tylko przesłał zdjęcia tylnymi drzwiami (przez sklep z pamiątkami)
    Ostatnio edytowane przez microbot ; 01-03-2012 o 13:51

  3. #393

    Domyślnie

    No wlasnie o ta chec uczestnictwa sie rozchodzi. Nie jestem pewien czy jednoznacznie ja wyrazilem. Wyrazem ja zatem teraz

  4. #394

  5. #395

    Domyślnie

    Dobrze, ze roboty w myslach potrafia czytac

  6. #396
    conik
    Gość

    Domyślnie

    ogloszenia parafialne....

    Jesli chodzi o cene albumu.... mam chytry plan....
    na razie trzymamy sie cen ktore podalem gdzies na poczatku
    ale dostalem inna fajna oferte z zaprzyjaznionej drukarni...na razie nie bede pisal ile...powiem tylko ze sporo taniej.
    chytry plan jest taki ze po poskladaniu calosci wydrukuje jeden egzeplaz zeby sprawdzic czy to co obiecuja jesli chodzi o jakosc bedzie na zadowalajaceym poziomie
    jesli tak...album bedziemy drukowac lokalnie jesli okaze sie ze jakosciowo odstaja od blurba bedziemy drukowac wg pierwotnie zakladanych kosztow
    oj!

  7. #397

    Domyślnie

    dobra. koniec dobierania fot bo zwariuje.
    Völkchlor

  8. #398
    conik
    Gość

    Domyślnie


  9. #399

    Domyślnie

    dobra. koniec dobierania fot bo zwariuje.
    Jak już to nastąpi wyślij PW. Ja w zamian wyślę*karetkę.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  10. #400

    Domyślnie

    jak nastąpi koniec to raczej karawan..
    Völkchlor

Strona 40 z 138 PierwszyPierwszy ... 3038394041425090 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •