Szukaj
to będzie wydarzenie
I kawa z expressu Jura.
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
na chwile obecna mam zdjecia:
conik
mistrzucieczki
microbot
miron19j
norbixl
pastwisko
rafulec
rogass
wojteh - poszlo pm
zdyboo
jeszcze ktos wysylal? (oprocz tych ktorzy maja jeszcze doslac i o tym poinformowali)
drogie moje ortodoksy....
w linku ponizej jest to co do tej pory poskladalem....poniewaz niemal kazdy wysyla pliki wedle wlasnego widzimisia...prosze teraz sciagnac grzecznie pdfa i:
- znalezc strony ze swoimi zdjeciami
- sprawdzic tekst na stronie obok paszczy
- sprawdzic podpisy pod zdjeciami a ci co nie dali napisac w majlu ktory ma miec tytul: nick_korekta schemat podpisow jest w pdfie, prosze numerowac zdjecia poczawszy od tego przy paszczy
- ojca zalozyciela prosze o napisanie kilku slow o obietosci zgodnej z tekstem na 3 stronie pdfa
- reszte chetnych prosze o dosylanie zdjec majlem! temat majla: AOalbum_nick
- wszelkie zauwazone bledy zglaszac na koncu majla
http://www.digifoto.pl/forum/AO_strony.pdf
Ostatnio edytowane przez conik ; 01-03-2012 o 23:05
Skontaktuj się z nami