Nie umiecie po indielsku.
Szukaj
Nie umiecie po indielsku.
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Ja też chcę ten album.
Proszę aby microbot wpisał mnie do swojej pamięci![]()
do drugiej kolumny tylko
[edit]Koniecznie z podpisami Autorów.
Ostatnio edytowane przez mario_b ; 29-02-2012 o 21:48
done
Podejzana sprawa, pojawia sie osoba o nicku mario-b i chce kupic album, hm
Road to Manila
Ostatnio edytowane przez mario_b ; 29-02-2012 o 22:07
dzien w dzien od tygodnia zaliczac wesele* po 3 godziny ...nawet chulbul mialby dosyc...ale spoko ....czuwam...czytam i sledze co wypisujecie...w okolicy weekendu ao1 bedzie poskladany....dobranoc
* http://dramatyczny.pl/strona,premier...,454,1,52.html
Ostatnio edytowane przez conik ; 29-02-2012 o 22:27
juz myslalem ze takie normalne wesela.. ja pare late temu miałem cztery pod rząd co tydzien..
Völkchlor
Skontaktuj się z nami