Close

Strona 35 z 138 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #341
    conik
    Gość

    Domyślnie

    ja slyszalem ze album mam miec tytul "pipul by chulbul";P

    swoja droga zawsze mnie bawi do lez jak hindusi gadaja po angielsku
    Ostatnio edytowane przez conik ; 29-02-2012 o 10:14

  2. #342
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    ja powiedzmy chciałabym wydać z 600 zł przy 50$ to byłyby powiedzmy 3 szt ale przy 25$ to juz 6 szt ...

    ale faktycznie poczekajmy na ilość końcową fotografów w albumie ...

    ps. aaaa teraz zobaczyłem ze MariuszaJ coś ma wyjść wiec tez muszę zbierać
    Ostatnio edytowane przez wojteh ; 29-02-2012 o 10:15

  3. #343

    Domyślnie

    jakby się zamknęło w 50USD to wziąłbym 3 szt.
    im taniej, tym więcej, podobnie jak Nowy

  4. #344

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta

    ps. aaaa teraz zobaczyłem ze MariuszaJ coś ma wyjść wiec tez muszę zbierać
    spokojnie, bedzie przerwa zebys mogl uzbierac na nastepny, wiec nie oszczedzaj, kupuj jak najwiecej AO1
    Road to Manila

  5. #345
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    zbyt duzo nie moge -= 7 marca iPad Nowy ..zapomniałeś ??


    pytanie tez zasadnicze - czy na album bedzie Faktura - tak to bym sprzedał u siebie w bibliotekach ... a co niech maja uznanego artystę lokalnego
    Ostatnio edytowane przez wojteh ; 29-02-2012 o 10:54

  6. #346

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    swoja droga zawsze mnie bawi do lez jak hindusi gadaja po angielsku
    polecam posłuchać japończyków
    Völkchlor

  7. #347

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    swoja droga zawsze mnie bawi do lez jak hindusi gadaja po angielsku
    odbieram wczoraj telefon a tam:

    -jelow, maria?
    haj, du ju remember mi?
    you giw my jor namber (a w tle caly czas slychac klaksony)
    ...
    Road to Manila

  8. #348

    Domyślnie

    pewnie taksówkarz - było powiedziec: you talkin to me?
    Völkchlor

  9. #349

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    odbieram wczoraj telefon a tam:

    -jelow, maria?
    haj, du ju remember mi?
    you giw my jor namber (a w tle caly czas slychac klaksony)
    ...
    To na jaki numer dzwonił, skoro Twojego nie miau?
    Pinot Noir

    aortamag.pl

  10. #350

    Domyślnie

    Witam,

    Cytat Zamieszczone przez spiritwood Zobacz posta
    To na jaki numer dzwonił, skoro Twojego nie miau?
    też mnie to nurtowało, ale pomyślałem że po prostu ze mną coś nie tak...

    Pozdrawiam, QuadMan
    Jakieś puszki i słoiki, a fotki takie sobie....

Strona 35 z 138 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •