ja slyszalem ze album mam miec tytul "pipul by chulbul";P
swoja droga zawsze mnie bawi do lez jak hindusi gadaja po angielsku![]()
Szukaj
ja slyszalem ze album mam miec tytul "pipul by chulbul";P
swoja droga zawsze mnie bawi do lez jak hindusi gadaja po angielsku![]()
Ostatnio edytowane przez conik ; 29-02-2012 o 10:14
ja powiedzmy chciałabym wydać z 600 zł przy 50$ to byłyby powiedzmy 3 szt ale przy 25$ to juz 6 szt ...
ale faktycznie poczekajmy na ilość końcową fotografów w albumie ...
ps. aaaa teraz zobaczyłem ze MariuszaJ coś ma wyjść wiec tez muszę zbierać
Ostatnio edytowane przez wojteh ; 29-02-2012 o 10:15
jakby się zamknęło w 50USD to wziąłbym 3 szt.
im taniej, tym więcej, podobnie jak Nowy
zbyt duzo nie moge -= 7 marca iPad Nowy ..zapomniałeś ??
pytanie tez zasadnicze - czy na album bedzie Faktura - tak to bym sprzedał u siebie w bibliotekach ... a co niech maja uznanego artystę lokalnego![]()
Ostatnio edytowane przez wojteh ; 29-02-2012 o 10:54
pewnie taksówkarz - było powiedziec: you talkin to me?
Völkchlor
Skontaktuj się z nami