Close

Strona 8 z 138 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #71

    Domyślnie

    Moze przynajmniej dla tych co sie nie zalapia na zdjecia to po 2 miejsca?
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  2. #72

    Domyślnie

    Poproszę bardzo o poniechanie fałszywej skromności. To, że Mario alias Chulbul robi doskonałe zdjęcia nie oznacza, że konieczne jest samobiczowanie. Krytyczny stosunek do własnej twórczości jest konieczny, ale błagam bez przesady.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  3. #73

    Domyślnie

    dziękuję el doktore za poparcie,

    do exela proszę dopisać i mnie,
    w dwóch kolumnach, się wie

  4. #74

    Domyślnie

    Ty jesteś na samym czubku!

  5. #75

    Domyślnie

    Nie mówi się czubku, pacjent też człowiek
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  6. #76

    Domyślnie

    Trzeba coś popstrykać póki jeszcze czas..
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  7. #77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez microbot Zobacz posta
    Ty jesteś na samym czubku!
    R2, czy mnie uwzględniłeś. Również dwie kolumny.
    Pinot Noir

    aortamag.pl

  8. #78

    Domyślnie

    Ma się rozumieć. Spokojnie - nawet jak mój bystry algorytm kogoś przeoczy to wrzucę listę na koniec w celu weryfikacji.
    Gwoli ścisłości w pierwszej kolumnie mam delikwentów w kategorii "zdjęcia i album" a w drugiej "tylko album", bo nie lubię redundancji.

  9. #79

    Domyślnie

    Proszę i mnie wpisać do kolumny nr dwa.

  10. #80

    Domyślnie

    I podobnie mnie - do kolumny konsumenckiej.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

Strona 8 z 138 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •