Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Superbowl

  1. #1

    Domyślnie Superbowl

    Ktoś będzie oglądać?
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  2. #2

    Domyślnie

    Oglądałem w zeszłym roku - strasznie dziwna impreza. Dla widzów w Polsce dyscyplina egzotyczna.

  3. #3

    Domyślnie

    Oj trzeba tylko poznać zasady Bez znajomości zasad to i piłka nożna wydaje się bez sensu

  4. #4

    Domyślnie

    Ja odkąd byłem w stanach oglądam corocznie. Zasady pokręcone, ale da się to skumać.

    To się ogląda dla takich akcji.

    TOUCHDOWN!
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  5. #5

    Domyślnie

    Jak ktoś chce się doszkolić na szybko:
    http://www.youtube.com/watch?v=R7zBobQzKAg

    A w ogóle to nie wiem czy wiecie, ale mamy aż trzy ligi. W Warszawie są trzy zespoły, z czego dwa od tego sezonu w pierwszej lidze i jeden w trzeciej. Mecze na żywo to dopiero frajda. Choć do poziomu SB jeszcze naszym trochę brakuje

  6. #6

    Domyślnie

    A w naszych (znaczy się PL) warunkach jest jakaś szansa na oglądanie SB?

    ---
    edit.
    już mam... ESPN America od 00:00
    może się skuszę... tylko kto jutro rano wstanie za mnie do roboty...
    Jest jeszcze Polsat Sport, ale niestety jak kto ma...
    Ostatnio edytowane przez zuto ; 05-02-2012 o 21:57
    same klamoty...

  7. #7

    Domyślnie

    We Wrocku też jest drużyna...
    Mężczyźni rozwijają się do 5 roku życia, a później TYLKO rosną..

  8. #8

    Domyślnie

    Mi to zawsze z SuperBowla najbardziej podobają się bloki reklamowe


  9. #9
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Zasady pokręcone, ale da się to skumać.
    Skoro Amerykanie dali sobie rade z wymysleniem/skumaniem zasad to my tez se damy rade

    Kiedys gralem sporo w Madden NFL, potem przerzucilem sie na EA Rugby (i na ogladanie rugby w TV). Chetnie bym sie wbil na taki mecz na zywo (zarowno rugby jak i NFL)...

  10. #10

    Domyślnie

    Póki co szukam działającego streama
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •