Ktoś będzie oglądać?![]()
Szukaj
Ktoś będzie oglądać?![]()
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
Oglądałem w zeszłym roku - strasznie dziwna impreza. Dla widzów w Polsce dyscyplina egzotyczna.
Oj trzeba tylko poznać zasadyBez znajomości zasad to i piłka nożna wydaje się bez sensu
![]()
Ja odkąd byłem w stanach oglądam corocznie. Zasady pokręcone, ale da się to skumać.
To się ogląda dla takich akcji.
TOUCHDOWN!
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
Jak ktoś chce się doszkolić na szybko:
http://www.youtube.com/watch?v=R7zBobQzKAg
A w ogóle to nie wiem czy wiecie, ale mamy aż trzy ligi. W Warszawie są trzy zespoły, z czego dwa od tego sezonu w pierwszej lidze i jeden w trzeciej. Mecze na żywo to dopiero frajda. Choć do poziomu SB jeszcze naszym trochę brakuje![]()
A w naszych (znaczy się PL) warunkach jest jakaś szansa na oglądanie SB?
---
edit.
już mam... ESPN America od 00:00
może się skuszę... tylko kto jutro rano wstanie za mnie do roboty...
Jest jeszcze Polsat Sport, ale niestety jak kto ma...
Ostatnio edytowane przez zuto ; 05-02-2012 o 21:57
same klamoty...
We Wrocku też jest drużyna...
Mężczyźni rozwijają się do 5 roku życia, a później TYLKO rosną..
Mi to zawsze z SuperBowla najbardziej podobają się bloki reklamowe![]()
Póki co szukam działającego streama
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
Skontaktuj się z nami