Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Superbowl

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Póki co szukam działającego streama
    NBC transmituje przez internet
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Chetnie bym sie wbil na taki mecz na zywo (zarowno rugby jak i NFL)...
    To jak sie zrobi trochę cieplej to Warszawie możesz pójść na mecz.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mishieck Zobacz posta
    Mi to zawsze z SuperBowla najbardziej podobają się bloki reklamowe
    no niestety ESPN America nie emituje reklam, ale tak naprawdę najlepszy fragment to MADONNA.
    Nasi artyści powinni to koniecznie zobaczyć, jak się robi występ nawet jeśli to są tylko cztery piosenki. To był absolutny kosmos, 12 i pół minuty show jakiego nie zrobiłyby połączony w jedno Bajm, Kora, Maryla, Perfect, Stachurski, TLove i paru innych plus nawet dotacje unijne ... Coś genialnego, zawodowstwo, nie wierzyłem ze to 12 minut, jakby trwało godzinę, oglądam to już enty raz z otwartą gębą, a widziałem parę koncertów w życiu.

    naprawde warto
    http://www.youtube.com/watch?v=HeJJn...layer_embedded

    lub http://www.eska.pl/hotplota/news/wys...ki_minaj/59875
    Ostatnio edytowane przez krzysztof jot ; 06-02-2012 o 16:14

  4. #14

    Domyślnie

    Mnie osobiście kompletnie nie jarają takie szopki na scenie.. to chyba ma mało wspólnego z koncertem.. no ale jak się jest Madonną i ma dziesiątki milionów na koncie to nie można czegoś zrobić zwyczajnie. Ja tam się cieszę, że polscy artyści po prostu grają koncerty, a nie wynajmują połowy polskiego wojska do realizacji przedstawienia podczas koncertu.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    tak naprawdę najlepszy fragment to MADONNA
    I oczywiście nie obeszło się bez skandalu
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    I oczywiście nie obeszło się bez skandalu
    Oj tam, jeden paluszek i tyle gadania.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #17

    Domyślnie

    Wielkie mi szoł. Playback jak zwykle. Wizualnie jedynie fajnie.
    D700/D300s/D50

  8. #18

    Domyślnie

    A mnie się teraz ten filmik przypomniał...


  9. #19

    Domyślnie

    ogladalem jak co roku
    co do koncertu madonny to kwitnesencja dzisiejszej muzyki rozrywkowej - pierdyliony swiatelek i wodotryskow a muzyka spada na dalszy plan, moze to i dobrze skoro playback
    Road to Manila

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    ogladalem jak co roku
    co do koncertu madonny to kwitnesencja dzisiejszej muzyki rozrywkowej - pierdyliony swiatelek i wodotryskow a muzyka spada na dalszy plan, moze to i dobrze skoro playback
    cóż, lud wymaga igrzysk, bard w swetrze z gitarą - to już awangarda
    ja wymagam od koncertu show, muzyki to słucham w domu, od tego mam dobry sprzęt...

    nie wyobrażam sobie tego typu widowiska z 10 minutowym wejściem na stadion inaczej niż playback - w tym wypadku jakiekolwiek insynuacje co do artysty są nie na miejscu. To samo zrobiła by Metallica, Cohen i Gienek Loska
    Ostatnio edytowane przez krzysztof jot ; 09-02-2012 o 20:03

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •