tu oczywiscie nie ma co dyskutowac, kazdy ma rozne gusta muzyczne i inaczej postrzega dobry koncert
dla mnie jednak koncert na ktorym artysta udaje ze spiewa nie jest koncertem
to tak jakby wyskoczyc na plener, udawac ze robi sie zdjecia a po powrocie do domu obejrzec jeden z albumow z biblioteki
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami