Close

Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 71516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 181
  1. #161

    Domyślnie

    ...nie ma! Ja używałem nawet 16GB
    NIKON forever

  2. #162
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Podobnie jak bradley.

  3. #163

    Domyślnie

    używałem 16Gb Lexara, 16 Sandiska i wielu ósemek i ani razu zwiechy nie było.

    warto dopłacić do lepszej karty (ULTRA 8Gb mająca 30Mb/s kosztuje 80zł więc żaden wydatek) sama prędkość odczytu zdjęć jest widoczna i to sporo. Co do zapisu też jest różnica miedzy starymi Ultrami które miały 15Mb/s a nowymi które mają dwa razy więcej nawet na takim czołgu jak s5 jest widoczna

    Poza tym samo zgrywanie na kompa jest zauważalna różnica

  4. #164

    Domyślnie

    A co powiecie na Pretec CF 8GB x233 na papierze wyniki całkiem całkiem

  5. #165

    Domyślnie

    Miałem taką ale 16Gb do s5tki. działało cudnie. Niestety dla d700 jest już za wolna bo mimo wszystko widać różnicę miedzy nią a Sandisk ULTRA

  6. #166

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    Miałem taką ale 16Gb do s5tki. działało cudnie. Niestety dla d700 jest już za wolna bo mimo wszystko widać różnicę miedzy nią a Sandisk ULTRA
    A podobno ma mieć do 35 MB/s a Sandisk "tylko" 30 MB/s.

  7. #167

    Domyślnie

    ale Sandisk chodzi szybciej, szczególnie jeśli chodzi o podgląd zdjęć itp. Jak włączam podgląd na Sandisku to nie czekam, mam momentalnie. Jak włączam na Pretecu czekam 2-3s...

    ale zapisuje nieźle

  8. #168

    Domyślnie

    Oj koledzy czytam wasze wypowiedzi bo sam zaczynam "pukać" głową o ścianę co zrobić. Foce D80 z kitem 18-135 już jakiś czas brakowało mi światła - wiec dokupiłem jeszcze sb700, ale wciąż brakuje tego "czegoś" i teraz pytanie czy iść w stronę lepszego szkła (docelowo lepszej puchy) z systemu Nikona, czy zastanowić się nad zmianą i drogą w stronę tak zachwalanego przez was fufu ? I drugie pytanko jakie szkło "uniwersalno-portretowe", portretowe polecali byście do d80 ? bardzo dziękuję
    Za sugestie podpowiedzi będę wdzięczny

  9. #169

    Domyślnie

    dominas 85: Nikkor 85mm f/1.4D IF Autofocus jest ekstra. Bardziej uniwersalne, ale w stronę tele to 80-200 f2.8

  10. #170

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez woogen Zobacz posta
    dominas 85: Nikkor 85mm f/1.4D IF Autofocus jest ekstra. Bardziej uniwersalne, ale w stronę tele to 80-200 f2.8
    troszke poza zakresem mojego budżetu na obecna chwile

Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 71516171819 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •