Close

Strona 15 z 19 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 181
  1. #141

    Domyślnie

    S5 za 1750 zł ...przebieg 25 tys. - opłaca się ?

  2. #142

    Domyślnie

    Znowu zaczynasz?

  3. #143
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuuubu Zobacz posta
    S5 za 1750 zł ...przebieg 25 tys. - opłaca się ?
    za tyle to bym brał
    szczególnie, że i tak kupisz puszkę bo cię gnębi

    Cytat Zamieszczone przez kuuubu Zobacz posta
    Nie, nie...już jestem zdecydowany na S5 a tak pytam z ciekawości tylko.

  4. #144

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuuubu Zobacz posta
    S5 za 1750 zł ...przebieg 25 tys. - opłaca się ?
    za tyle sam bym wziął jakbym nie miał...

  5. #145

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Znowu zaczynasz?
    ..kolego jeśli Cię to męczy to nie musisz odp.



    Dopytuje bo dopiero dziś sprzedałem D80...

    więc przebiegiem 25tys nie przejmować się tak bardzo ?


    ..a tak z ciekawości czy w S5 menu jest Polsko języczne czy zalęży to od Egzemplarza ?

  6. #146

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuuubu Zobacz posta
    ..kolego jeśli Cię to męczy to nie musisz odp.



    Dopytuje bo dopiero dziś sprzedałem D80...

    więc przebiegiem 25tys nie przejmować się tak bardzo ?


    ..a tak z ciekawości czy w S5 menu jest Polsko języczne czy zalęży to od Egzemplarza ?
    Kolega żartował nie ma się co pienić i nie, nie ma menu w pl.
    Trochę tego...trochę tamtego...

  7. #147

    Domyślnie

    Się nie napina nikt ...dziękuje wam za odp.

  8. #148
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    nie ma w naszym języku ale da się to ogarnąć...

  9. #149

    Domyślnie

    Instrukcja ci wszystko wyjaśni
    Trochę tego...trochę tamtego...

  10. #150

    Domyślnie

    W miejscu gdzie powinien się wyświetlać przebieg w S5 jest podobno "101-1600" ...i o co chodzi ?

Strona 15 z 19 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •