Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: grubodziob

  1. #11

    Domyślnie

    Jedynka IMO najciekawsza ale wszystkie są dobre.

  2. #12

    Domyślnie

    Bardzo dobre! Przede wszystkim jakość O jedynce już wspomniano, że za ciasna, z czym w pełni się zgadzam.
    Modela zazdroszczę, chyba pora założyć karmnik
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  3. #13

    Domyślnie

    Wszystkie bardzo dobre, jakość i kolorek, ale jak mam wybierać to nr.3
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  4. #14

    Domyślnie

    Super model i coraz lepiej wygląda obróbka, ale mam wrażenie, że na 1 nie do końca trafiłeś z ostrością, niby jest ok, ale głowa i oko już tak trochę...nie. lubię pomarudzić bo zazdroszczę Tobie, że masz możliwość pofocić Podobają mi się
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darek_d Zobacz posta
    zazdroszczę Tobie, że masz możliwość pofocić Podobają mi się
    bude na ptaki mam u siebie za domem, modele dopisuja tylko slonce hm... juz zapomnialem jak wyglada
    nikony dwa i jakies szkła

  6. #16

    Domyślnie

    No świetnie,.....Co,cóż,czym... zgrzeszyłem ...?..,że grubcie tak nierówno rozdzielone.?..na Podalsiu, ofc..
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #17

    Domyślnie

    Masz Jacku szczęście, mnie ten gatunek dziwnie omija Zdjęcia dobre, może minimalne przepały ale ostrość i jakość jak na tak wysokie ISO przednia .
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  8. #18

    Domyślnie

    alez Ci pozował mimo braku słońca 2 b. pozytywna
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  9. #19

    Domyślnie

    Dzisiaj i u mnie się pojawił tłumnie (1 szt.). Tylko nie chciał pozować, pewnie make-upu nie miał .

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misiobudrysio Zobacz posta
    bude na ptaki mam u siebie za domem, modele dopisuja tylko slonce hm... juz zapomnialem jak wyglada
    Zazdroszczę wszystkim co mają "budę" przed domem. Ja to na ptaki muszę ruszać 4 litery znacznie dalej. Ot, uroki mieszkania w bloku
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •