Jedynka IMO najciekawsza ale wszystkie są dobre.
Szukaj
Bardzo dobre! Przede wszystkim jakośćO jedynce już wspomniano, że za ciasna, z czym w pełni się zgadzam.
Modela zazdroszczę, chyba pora założyć karmnik![]()
Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.
Wszystkie bardzo dobre, jakość i kolorek, ale jak mam wybierać to nr.3
Pozdrawiam Marcin Bąk
FUDŻI
Super model i coraz lepiej wygląda obróbka, ale mam wrażenie, że na 1 nie do końca trafiłeś z ostrością, niby jest ok, ale głowa i oko już tak trochę...nie. lubię pomarudzićbo zazdroszczę Tobie, że masz możliwość pofocić
Podobają mi się
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
No świetnie,.....Co,cóż,czym... zgrzeszyłem ...?..,że grubcie tak nierówno rozdzielone.?..na Podalsiu, ofc..![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Masz Jacku szczęście, mnie ten gatunek dziwnie omijaZdjęcia dobre, może minimalne przepały ale ostrość i jakość jak na tak wysokie ISO przednia .
alez Ci pozowałmimo braku słońca 2 b. pozytywna
![]()
Put some fun between your legs
-ride a horse
Dzisiaj i u mnie się pojawił tłumnie (1 szt.). Tylko nie chciał pozować, pewnie make-upu nie miał .![]()
![]()
Skontaktuj się z nami