Otóż tak się dzieje, że z powodu choroby muszę ograniczać aktywność fizyczną do minimum, a się cholernie nudzę i najdziwniejsze pomysły wpadają mi do głowy. Mam D700 a z tego wychodzi, że do początku maja będzie bezużyteczny, więc wpadła mi do głowy idea by wymienić go na S5pro dopłatą.
Dajcie PROSZĘ argumenty bym tego nie robił - zaakceptuję wszystkie oprócz fizycznych![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami