Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: D700 --> S5pro?

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Kołobrzeg
    Posty
    138

    Talking D700 --> S5pro?

    Otóż tak się dzieje, że z powodu choroby muszę ograniczać aktywność fizyczną do minimum, a się cholernie nudzę i najdziwniejsze pomysły wpadają mi do głowy. Mam D700 a z tego wychodzi, że do początku maja będzie bezużyteczny, więc wpadła mi do głowy idea by wymienić go na S5pro dopłatą.
    Dajcie PROSZĘ argumenty bym tego nie robił - zaakceptuję wszystkie oprócz fizycznych
    N

  2. #2

    Domyślnie

    S5 jest wolny i szumi. :P Do tego to DX, a skoro masz już szklarnię pod FX, to wypadałoby zmienić ją na DX. Czyli podwójnie Ci się nie opłaca. :P

  3. #3

    Domyślnie

    Faktycznie Ci sie nudzi, że takie tematy generujesz.
    N

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Kołobrzeg
    Posty
    138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hellix Zobacz posta
    Faktycznie Ci sie nudzi, że takie tematy generujesz.
    Dodałbyś coś w temacie... Zwyczajna prośba, nic poza tym.
    N

  5. #5

    Domyślnie

    Jeżeli byłaby pewność że do maja wyjdzie D800 to byłby nawet niegłupi pomysł...
    D600 S14 N28 N16-35 N50 T28-75 N70-210

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Kołobrzeg
    Posty
    138

    Domyślnie

    Pewności brak i nawet nie myślałem w tym kierunku.
    N

  7. #7

    Domyślnie

    No to ja nie widzę sensu, chyba że potrzebujesz gotówki.
    D600 S14 N28 N16-35 N50 T28-75 N70-210

  8. #8

    Domyślnie

    To ja się z Tobą chętnie wymienię Mam S5Pro z niewielkim przebiegiem
    D700 / N28 PC f 3.5 / Micro N 60 f 2.8D / SB800 / ELFO

    http://wojtekdziedzic.com


  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Kołobrzeg
    Posty
    138

    Domyślnie

    No patrz, tylko podstawowym założeniem tego tematu jest odwiedzenie mnie od tego pomysłu, abym później nie płakał jak bóbr czy inny zwierz
    N

  10. #10

    Domyślnie

    Zakladajac ze masz d700 to raczej jakies pojecie o fotografii masz. Powinienes zdawac sobie sprawe z wad i zalet obu aparatow. Ciezko jest tez je porownac bo oba w innej klasie. Mam to i to i uwazam, ze swietnie sie uzupelniaja, ale zamienic bym nie zamienil.
    Trochę tego...trochę tamtego...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •