sprzedać z stratą łatwo, ale pomyśl ile będziesz musiał dołożyć na nowe D700
albo sprzedając to body pozbędziesz się yyyy
mam, pozbędziesz się.... to tak jak byś A NIE MA PLANET oglądał bez HD, w sumie można, ale te barwy, te...
mnie tez się sytuacja zmieniła w sumie zastanawiałem sie nad zmianą na D90, ale nie nie
zawziąłem się i żeby nie sprzedawać puszki pokancerowałem body, porysowałem je, nawet matryce, no żeby nikt nie kupił... żeby było moje
szybko wrócisz do formy, a sprzęt (choć porysowany) bedzie ci jeszcze dłuuuugo służył, zostaw
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami