Close

Strona 12 z 19 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 181
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuuubu Zobacz posta



    Panowie a jak jest z ISO np 800 tak z ciekawości bo w d80 to nie ma rewelacji..
    a jednak ...więc może d90

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez joker333 Zobacz posta
    a jednak ...więc może d90


    Nie, nie...już jestem zdecydowany na S5 a tak pytam z ciekawości tylko.

  3. #113

    Domyślnie

    iso w s5 nie powala to na pewno nie puszka którą dla iso się kupuje.

  4. #114

    Domyślnie

    Ale chyba jednak trochę lepsze niż w D80/D200.
    Pozdr
    było żółto i czerwono
    był też FUJI, ale wykończyła go czerwona zaraza
    fotografie Stankiewicz Tomasz

  5. #115

    Domyślnie

    czy lepsze... Jest inne to jest pewne. Nie jest nachalne, nie wali po oczach czerwonymi i niebieskimi pixelami, mówią że jest bardziej "szlachetne"

    Jakby ktoś chciał to moge podesłać na maila sample

  6. #116

    Domyślnie

    Moje wrażenia z S5 i ISO

    ISO 1000 naprawdę dobra jakość
    1600 jakość dobra , tylko należy dobrze naświetlić (tzn tak by nie trzeba było wyciągać za bardzo z cieni)
    2500 jeśli się trafi z naświetlaniem (jak wyżej) i scena nie zawiera dużych różnic tonalnych (ciemne strefy) wówczas otrzymujemy również dobrą jakość, ale nie mamy zapasu na korektę ekspozycji.
    Mowa o obróbce zdjęć z RAW-a i robieniu odbitek 13x18
    Sam robiłem też chyba kiedyś na 3200 i też dao się to oglądać, bez obrzydzenia.

    Przy wyższych czułościach DR koniecznie na 400%.

  7. #117

    Domyślnie

    raf007 po co dr na 400% skoro powyżej 1000iso DR spada na ryj?

  8. #118

    Domyślnie

    A próbowałeś wołać z tego RAW-a w ACR powyżej 1000 ISI - wychodzi niedoświetlony i zawsze trzeba było machać suwakiem a jak jest ustawione na 400% wszystko jest jak trza.

    Z tym "spada na ryj" to bez przesady zdjęcia są OK i wcale nie jest tak, że to już jest coś bez jakości -
    po prostu robi się jak w innych puchach (tego kalibru i z tamtego okredu - nie porównywać do D700 i wyżej )
    Ostatnio edytowane przez Raf 007 ; 09-12-2011 o 18:02

  9. #119

    Domyślnie

    Owszem próbowałem, pracowałem zawodowo przez rok na s5tce i różne akcje się zdarzały. Przy iso 1000 wzwyż niestety jest mniej pola do popisu do wyciągania niż w przedziale 100-800.

  10. #120

    Domyślnie

    powyżej iso 1000 nie działają dwie matryce, więc ustawienie DR zupełnie nie ma znaczenia

Strona 12 z 19 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •