Close

Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 181
  1. #11

    Domyślnie

    Hmmm po opadnięciu emocji tak się zastawaniem ze za 1600 zł można spokojnie D90...
    Nawet za 1200...
    Pozdrawiam
    Kuba

  2. #12

    Domyślnie

    pytanie tylko, czy jesteś wstanie wykorzystac potencjał s5ki ? Jeśli nie trudnisz się portretami pół profesjonalnie to proponuje d90 osobiście. Sporo większe iso, szybkość.jako amator bardziej to docenisz
    S5ka to bardzo sprzęt ale mz mocno ograniczający pole popisu dla rozwijającego się fotografa.
    Pisze, jako wielki fan fufu i posiadacz tej marki. Sam chciałbym kupić taka puche ale dotarło do mnie że ograniczy mnie, nie będę mógł spróbować z nią wszystkiego
    Ostatnio edytowane przez Gomad ; 21-11-2011 o 19:32
    | D600 | D90 | N 35 1.8 | N 50 1.8 |T17-35 2.8-4| S 70-200 f2.8 | plecaczek

    Fejs

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez K897861 Zobacz posta
    Nawet za 1200...
    Jak to ?

  4. #14

    Domyślnie

    W jaki sposób będzie mnie ograniczać? ...

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuuubu Zobacz posta
    W jaki sposób będzie mnie ograniczać? ...
    Np: niewielki zakres ISO.
    "Optymalna ekspozycja jest kwestią gustu"

  6. #16

    Domyślnie

    ale jakie DR
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  7. #17

    Domyślnie

    Ano. S5pro się kupuje dla DR właśnie
    "Optymalna ekspozycja jest kwestią gustu"

  8. #18

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuuubu Zobacz posta
    W jaki sposób będzie mnie ograniczać? ...
    Jest wolne I nie wiem jak z baterią, czy starcza na długo. Z Fuji można wyciągać wiele z przepaleń, natomiast z cieni dużo mniej. Jest specyficzne i już.
    Ostatnio edytowane przez velaskez ; 21-11-2011 o 21:05
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  10. #20
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kuuubu Zobacz posta
    Dr ?
    DR - Dynamic Range - rozpiętość tonalna.
    Nie pamiętam już wykresów, ale coś na poziomoe Nikona D3. Fufu jest pod tym względem genialne ( w poprzednim poście dodawałem link, warto poczytać i pooglądać co ta matryca potrafi.

    EDIT

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Jest wolne I nie wiem jak z baterią, czy starcza na długo.
    Bateryjki, to fufu łyka w całości
    Najlepiej mieć do niego grip z aku AA, bo bateryjki od D200 nie pasują ( tylko Fuji).
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •