Nawet za 1200...Hmmm po opadnięciu emocji tak się zastawaniem ze za 1600 zł można spokojnie D90...![]()
Szukaj
Nawet za 1200...Hmmm po opadnięciu emocji tak się zastawaniem ze za 1600 zł można spokojnie D90...![]()
Pozdrawiam
Kuba
pytanie tylko, czy jesteś wstanie wykorzystac potencjał s5ki ? Jeśli nie trudnisz się portretami pół profesjonalnie to proponuje d90 osobiście. Sporo większe iso, szybkość.jako amator bardziej to docenisz
S5ka to bardzo sprzęt ale mz mocno ograniczający pole popisu dla rozwijającego się fotografa.
Pisze, jako wielki fan fufu i posiadacz tej marki. Sam chciałbym kupić taka puche ale dotarło do mnie że ograniczy mnie, nie będę mógł spróbować z nią wszystkiego![]()
Ostatnio edytowane przez Gomad ; 21-11-2011 o 19:32
W jaki sposób będzie mnie ograniczać? ...
ale jakie DR![]()
A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4
Ano. S5pro się kupuje dla DR właśnie![]()
"Optymalna ekspozycja jest kwestią gustu"
Dr ?
Ostatnio edytowane przez velaskez ; 21-11-2011 o 21:05
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
DR - Dynamic Range - rozpiętość tonalna.
Nie pamiętam już wykresów, ale coś na poziomoe Nikona D3. Fufu jest pod tym względem genialne ( w poprzednim poście dodawałem link, warto poczytać i pooglądać co ta matryca potrafi.
EDIT
Bateryjki, to fufu łyka w całości
Najlepiej mieć do niego grip z aku AA, bo bateryjki od D200 nie pasują ( tylko Fuji).
D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd
Skontaktuj się z nami