Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Egipt

  1. #11

    Domyślnie

    tu masz przykładową kamerkę z temperaturą
    http://www.club-mistral.com/de/desti...11/webcamlarge
    ja będę od 9 grudnia do świąt ( jak dla mnie to styczeń i luty są już za zimne )
    po za tym w wielu hotelach wtedy robią remonty a ekipa animatorów trochę uszczuplona
    na ten rok najlepsze ceny były na początek grudnia właśnie ( kupowałem w październiku )
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  2. #12

    Domyślnie

    Na ten rok najlepsze ceny były kwiecień/maj. Mniej więcej połowę taniej niż teraz...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  3. #13

    Domyślnie

    oj i tu się mylisz
    nawet w tym nieciekawym czasie mój ulubiony hotel nie schodził poniżej 3200 za 2 tyg
    gdy teraz 2239
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  4. #14

    Domyślnie

    Który to hotel tak polubiłeś?
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  5. #15

    Domyślnie

    bylem w Marsa w tym roku w drugiej polowie stycznia. 1 tydzien bylo tak srednio (ale tubylcy twierdzili, ze to niespotykane zimno) 2 tydzien bylo upalnie... 25-35stopni. Woda ok 25stopni wiec jak dla nas to rosol. Jakby co, sluze informacjami.

  6. #16

    Domyślnie

    Alf Leila Wa Leila już 4 raz ... i mam nadzieję nie ostatni
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  7. #17

    Domyślnie

    No i gdzie on kosztuje na 2 tygodnie 2239 w okresie przedświątecznym? Jakoś poniżej 3100 nie widzę
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sinner Zobacz posta
    Alf Leila Wa Leila już 4 raz ... i mam nadzieję nie ostatni
    no to jest nas dwoch ja bylem w Alf Leili 3 razy i napewno tam jeszcze zawitam
    |sprzęt dostarcza firma Nikon & Sigma|

  9. #19

    Domyślnie

    Wolę się bawić w u sąsiadów zza płota, czyli Aqua Blue
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Wolę się bawić w u sąsiadów zza płota, czyli Aqua Blue

    chyba w JUNGLE
    |sprzęt dostarcza firma Nikon & Sigma|

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •