tu masz przykładową kamerkę z temperaturą
http://www.club-mistral.com/de/desti...11/webcamlarge
ja będę od 9 grudnia do świąt ( jak dla mnie to styczeń i luty są już za zimne )
po za tym w wielu hotelach wtedy robią remonty a ekipa animatorów trochę uszczuplona
na ten rok najlepsze ceny były na początek grudnia właśnie ( kupowałem w październiku )
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami