Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: D70-D70s-D80

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kacper_84 Zobacz posta
    pozniej dokupisz szklo, body najwazniejsze.
    pozniej to w moim wypadku za rok najwcześniej , a czy body najważniejsze...?

  2. #22

    Domyślnie

    zapożycz sie i kup d80 z tamronkiem i tyle.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  3. #23

    Domyślnie

    Body cyfrowe najszybciej traci na wartości
    Zastanów się czy na pewno potrzebujesz tego co oferuje droższy korpus, bo za pół roku będzie wart 1000zł mniej
    "Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    zapożycz sie i kup d80 z tamronkiem i tyle.
    o nie nie, to nie takie proste ...elanek, a zadowolony z lampy jesteś, przydaje się?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BugsBunny Zobacz posta
    Body cyfrowe najszybciej traci na wartości
    Zastanów się czy na pewno potrzebujesz tego co oferuje droższy korpus, bo za pół roku będzie wart 1000zł mniej
    opcja korpusu D70s jest dla mnie najlepsza, teraz tylko szukać szkła (kit badz T17-50) i akcesoriów, a jak wszycho dobrze pojdzie to za rok czy dalej bedzie co innego, LEPSIEJSZEGO...albo NIC NIE BEDZIE, jak to pewien pan ze wschodu zapowiedział

  6. #26

    Domyślnie

    Nie rozumiem co niektórzy mają do jpg'ów z D70....u mnie wychodzą bardzo ładne. Stwierdzenie że D70 to lipa to chyba jakaś pomyłka. Kiepskiej tancerce.......Pozdrawiam.

  7. #27

    Domyślnie

    Nie kiepskiej tancerce... tylko moj d70 akurat byl skopany, a po za tym człowieku fotografuje od wielu lat, wiec chyba mnie nie podejrzewasz od dyletanctwo Po za tym Carrlos czytaj przecinki(tzw. znaki przestankowe) czy Ty sadzisz, ze ja nie wiem co to pomiar i co robi? Pisałem wczesniej ze w nikonie siedze od f801 nawet nie wiesz co to jest chyba?W przeciwienstwie do wiekszosci ''pewnie'' na tym forum nie zaczynałem fotografowac od digitala, spedzilem lata w ciemni, wiec nie pisz mi prosze ze wb nie naswietla Sory chłopaki ale czasami mam wrazenie....nie dokoncze bo moglbym niektorych obrazic...pozdrawiam i zyczę miłych świąt...

  8. #28

    Domyślnie

    jak dla mnie to - d70s, tamron 17-50 zdjęcia robione w nef(problem wb z głowy)je i jest cacy no chyba że przymierzasz sie do b.dużych wydruków .

  9. #29

    Domyślnie

    Kupowanie D80 nie ma sensu jeśli miałbyś przez to kupić gorszy obiektyw lub nie mieć lampy. D80 nie zrobi lepszych zdjęć od D70s. Kluczem do lepszych zdjęć są lepsze obiektywy oraz lepsze światło (czytaj: sabinka).

    No i D70s nie powinien przepalać .

    D80 - ze względu na ciut lepszą ergonomię, większy wizjer i większą matrycę - tylko jeśli w dalszym ciągu będziesz mógł sobie pozwolic na obiektywy, które zaplanowałeś kupić oraz na lampę.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kraftsman Zobacz posta
    Kupowanie D80 nie ma sensu jeśli miałbyś przez to kupić gorszy obiektyw lub nie mieć lampy. D80 nie zrobi lepszych zdjęć od D70s. Kluczem do lepszych zdjęć są lepsze obiektywy oraz lepsze światło (czytaj: sabinka).

    No i D70s nie powinien przepalać .

    D80 - ze względu na ciut lepszą ergonomię, większy wizjer i większą matrycę - tylko jeśli w dalszym ciągu będziesz mógł sobie pozwolic na obiektywy, które zaplanowałeś kupić oraz na lampę.
    no wlasnie, 100 raz powtarzane prawdy, ale i tak kazdy musi sie o tym przekonac na wlasnej skorze

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •