Drukarki są w PL. w PL kupione, odpalone i użytkowane
Szukaj
Drukarki są w PL. w PL kupione, odpalone i użytkowane
Dla tych co nie wiedza jak wylaczyc Epson status monitor...
Zalozmy ze wlozylismy nieoryginalne tusze i drukarka pokazuje nam komynikat ze nie moze rozpoznac cardridgy. Lub mamy podlaczony CISS, chcemy cos wydrukowac i nagle pojawia nam sie okienko na monitorze z takim wlasnie komunikatem. W owczas...
Klikamy kojejno w Windows'ie "Start" > "panel sterowania" > "drukarki i faksy" > wybieramy nasza drukarke i klikamy prawym przyciskiem wybierajac z listy "preferencje drukowania".
Otworzylo sie dobrze nam znane okienko " Preferencje drukowania (np.) EPSON PX700 Series "
W tym oknie klikamy na "konserwacja"(u gory po prawej), dalej na dole klikamy "Szbkosc i postep" a nastepnie zaptaszkowujemy okieno "Wylacz program Epson Status Monitor". Oczywiscie klikamy OK zeby zatwierdzic zmiany.
I od tej pory juz wiecej nie wyrzucamy na recykling naszej w pelni sprawnej Epsonki...![]()
Ostatnio edytowane przez digger-gp ; 03-11-2011 o 01:00
Skontaktuj się z nami