Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Problem z Epsonem ...

    ... i to nie z jednym a z dwoma.

    Sprawa dotyczy konkretnie serii 700 i modelu 700 i 720. Wymiana pojemników z tuszem.

    Wymieniamy pierwszy - wsio OK.
    Drugi...wsio OK
    Trzeci ...OK
    Czwarty...OK
    Piąty....OK
    Szósty.... drukarka nie widzi żadnego tuszu

    Z uwagi na fakt że były używane nieoryginalne tusze serwis powiedział żeby się pierniczyć. Zakupiony Canon ale 2 Epsony leżą bezużytecznie. Może ktoś wie jak można reanimować ?


    Sprawa dotyczy sprzętu znajomego więc jak będzie więcej info potrzebne to podpytam

  2. #2

    Domyślnie

    A z oryginalnymi już nie pracuje? Czy to co opisujesz to też alternatywne tusze?
    "Optymalna ekspozycja jest kwestią gustu"

  3. #3

    Domyślnie

    Kupiony specjalnie celem sprawdzenia komplet oryginałów. To samo. Przy wkładaniu 6stego pojemnika drukarka przestaje widzieć w ogóle jakiekolwiek tusze. Poprawka.. obie drukarki

  4. #4

    Domyślnie

    OBIE? A używałeś może jednej i drugiej z tym samym kompletem zamienników, od którego zaczęły się problemy?

  5. #5

    Domyślnie

    Zamienniki zawsze były te same z tego co wiem. Ot, sprawdzona jakość tuszu. Więc w obu drukarkach były te same

  6. #6

    Domyślnie

    Ale jak doszło do tego, że w obydwu drukarkach nagle pojawił się ten sam problem?

  7. #7

    Domyślnie

    Normalnie. Najpierw pewnego pięknego dnia padła 700 to poszedł ów nieszczęśnik do sklepu i kupił 720. 3 miesiące było dobrze..... A teraz drukuje na Canonie......

  8. #8

    Domyślnie

    Acha - powyciągaj kasety, przeszlifuj solidnie złote styki chusteczką, a potem włóż kasety i parę razy solidnie je podociskaj.

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Strus .. te epsonki sa w Londynie? Przestawcie w menu jezyk na angielski, moze zakumaja..
    ..mowie to serio - u mnie to pomoglo w takim przypadku.
    Sprobujcie to robic z komputera podążając za angielska instrukcją wymiany cardridgy "How to" w oknie EPSON status monitor 3 - w odpowiednim momencie wlozyc wszystkie cardridge i dopiero wtedy kliknac dalej.. jak drukarka nie zajarzy to podociskac troszke.. , sprobowac jeszcze raz.. itp
    ...albo w ogole wylaczyc ten epson status monitor...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •