Close

Strona 1178 z 1948 PierwszyPierwszy ... 178678107811281168117611771178117911801188122812781678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 771 do 11 780 z 19477

Wątek: Humor

  1. #11771

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    W tym



    uwazasz, ze to jest smieszne.....smiac sie moge z ksiezy, czy z krzyza, ale z tego nie.....masz racje powinienem dac cudzyslow przy slowie "dowcip"
    Greg, kolega miał chyb a na myśli to, że jego też nie śmieszy, a raczej chodziło o użycie slowa "dowcip"...

    Przeczytaj jeszcze raz wypowiedź dokładnie.

    Ogólnie brzmi, jakbyście obaj się nie zrozumieli ;] Ale zdanie mieli takie samo...
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 30-10-2011 o 20:41 Powód: pis. (Jego->jego)
    Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie

  2. #11772

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    W tym



    uwazasz, ze to jest smieszne.....smiac sie moge z ksiezy, czy z krzyza, ale z tego nie.....masz racje powinienem dac cudzyslow przy slowie "dowcip"
    I dlatego jakiś czas temu ustalono tutaj, że dowcipów nie komentujemy.
    Pursue happiness with diligence

  3. #11773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    I dlatego jakiś czas temu ustalono tutaj, że dowcipów nie komentujemy.
    Bylem na urlopie, chyba mnie to ominelo

  4. #11774

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hosaka Zobacz posta
    Master of the Internet
    Kojarzy mi się to mocno z jednym filmem:

    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  5. #11775

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nazir_altamar Zobacz posta
    Przepraszam ze zapytam ale w ktorym miejscu Cie to smieszy? Bo gdzies powinno skoro nazywasz to dowcipem. Ja jestem przynajmniej po osmiu przeczytaniach i NIC
    ... ale ja to truskawki cukrem posypuje ...

    A moze ktos kto zrozumial o co chodzi podesle jakas podpowiedz, bede bardzo wdzieczny.
    dobra, nie ważne... to nie jest wątek do dyskusji nt tego czy dowcip jest smaczny, niesmaczny, słony, słodki czy kwaśny ;/ tylko śmietnik tu robicie, a ja się później nie mogę dokopać do następnych niesmacznych, czy też innych
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  6. #11776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marta Baranowska Zobacz posta
    dobra, nie ważne... to nie jest wątek do dyskusji nt tego czy dowcip jest smaczny, niesmaczny, słony, słodki czy kwaśny ;/ tylko śmietnik tu robicie, a ja się później nie mogę dokopać do następnych niesmacznych, czy też innych
    Amen...

  7. #11777

    Domyślnie

    Wraca Krystyna z zebrania feministek. Nastrój bojowy. Roman otwiera drzwi.
    - !##%*#&, koniec z męskimi rządami, #$@!#$$$@$!*& - krzyczy od progu. - To ja jestem głową tego domu. Od tej pory będzie, jak ja...
    Nie skończyła Krystyna, gdy Roman wyprowadził cios pięścią. Niedoszła feministka padła i leży. Nagle rozlega się dzwonek. W drzwiach staje sąsiad, Lucjan.
    - Roman, co się stało? Słyszałem łomot...
    - Aaaaa, nic takiego Lucek, wszystko OK.
    - Więc czemu Krystyna leży jak nieżywa na podłodze?
    - To głowa tego domu - leży, gdzie chce.

    -------------

    Po co mleko ma tyle tłuszczu ?
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Żeby nie skrzypiało podczas dojenia.
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  8. #11778

    Domyślnie

    I o to chodzi, Psycho.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #11779

    Domyślnie

    Mówi kolega do kolegi:
    - Chodź, pogramy w szachy.
    - Nie mogę, żona mi zmarła...
    - Spokojnie... Dam Ci grać czarnymi pionkami.


    Zakład pogrzebowy "Radość" - w naszej trumnie czujesz się jak żywy.


    Kobieta na łożu śmierci dyktuje ostatnią wolę:
    - Proszę, aby moje zwłoki poddano kremacji, a prochy rozsypano na parkingu restauracji McDonald's.
    - Dlaczego?! - Dziwi się notariusz.
    - Chcę mieć pewność, że co niedziela dzieci z wnukami będą odwiedzać miejsce mego spoczynku.


    Zastanawiali się na Ukrainie, co posadzić wokół Czarnobyla:
    - Buraki.
    - Nie, bo krowy pozdychają.
    - No to może ziemniaki.
    - Nie, bo się ludzi potruje.
    - A to ch*j! Posadzimy tytoń, a na papierosach napiszemy - Minister Zdrowia ostrzega po raz ostatni.

  10. #11780

    Domyślnie

    Czekalem na BF3 z niecierpliwoscia i ten filmik mnie rozwalil


Strona 1178 z 1948 PierwszyPierwszy ... 178678107811281168117611771178117911801188122812781678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •