Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Coś nowego...

  1. #11
    Nikonowa
    Gość

    Domyślnie

    Czyli że porwałam się z motyką na słońce, no dobrze, dziękuję więc za rady I przepraszam za kłopot

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonowa Zobacz posta
    Czyli że porwałam się z motyką na słońce, no dobrze, dziękuję więc za rady I przepraszam za kłopot
    Niekoniecznie, jak już Mariusz wspomniał "odrobina" umiejętności, stosunkowo niedrogi tzw ciamciang 85/1.4 i można nawet kolegę ze sprzętem za ładne kilkanaście tys zawstydzić

    edit
    jak już muszą być portrety to polecam to przeglądnąć
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=103961
    i to
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=186835

    a jak ma być tanio i ciekawie ze sporą dawką wiedzy i samozaparcia to też to
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=98734
    Ostatnio edytowane przez krzysiozboj ; 11-10-2011 o 21:19

  3. #13
    Nikonowa
    Gość

    Domyślnie

    Przepraszam, może wyjdę na niedouczoną ale co to ten ciamciang 85/1.4? Chodzi o Falcona? No on ma dużo fajnych obiektywów i robi ładne zdjęcia, ja też bym takie chciała robić, on fotografuje od 4 lat.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonowa Zobacz posta
    Przepraszam, może wyjdę na niedouczoną ale co to ten ciamciang 85/1.4? Chodzi o Falcona? No on ma dużo fajnych obiektywów i robi ładne zdjęcia, ja też bym takie chciała robić, on fotografuje od 4 lat.
    Tak, o ile wiem to tylko inna nalepka na tej samej zabawce, u nas najbardziej to znane pod firmą
    http://allegro.pl/samyang-ae-85-85mm...817423940.html

    Ale to są manualne szkła, ostrość tylko ręcznie co przy wizjerze wielkości D3000 i bardzo małej głębi ostrości nie musi być takie proste.
    Kumpel takie ma to niech pożyczy na kilka dni do zabawy i już.

  5. #15
    Nikonowa
    Gość

    Domyślnie

    No dał mi ostatnio N105mm F/2 ale ja bym chciała swoje No nic, to będę ćwiczyła na tym co mam dzięki za linki, poczytam z przyjemnością

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonowa Zobacz posta
    No dał mi ostatnio N105mm F/2 ale ja bym chciała swoje No nic, to będę ćwiczyła na tym co mam dzięki za linki, poczytam z przyjemnością
    No nikt Tobie tego nie zabroni ale dlaczego podajesz przykłady szkieł po kilka tys zł za szt każde z osobna?

  7. #17
    Nikonowa
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysiozboj Zobacz posta
    No nikt Tobie tego nie zabroni ale dlaczego podajesz przykłady szkieł po kilka tys zł za szt każde z osobna?
    Hmm sama nie wiem, tak jakoś, przepraszam.

  8. #18

    Domyślnie

    po taniosci to polecilbym Ci 50mm f1.8G jak sama nie wiesz co chcesz
    .

  9. #19

    Domyślnie

    "No dał mi ostatnio N105mm F/2 ale ja bym chciała swoje"

    Sytuacja o tyle ciekawa, że możesz się zorientować czego szukasz,
    choćby to miał być zamiennik.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  10. #20

    Domyślnie

    ja kupilem wlasnie 50mm 1.4 G i moge ci smialo polecic
    jako w miare tani i swietny sloik
    na pewno dasz rade sfocic to i tamto
    w zupelnie nowy sposob
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •