Dobry wieczór.
Na początek chciała bym się przywitać. Jestem tutaj nowa dlatego proszę o wyrozumiałość. Fotografią interesuję się od 1,5 roku. Fotografuję głównie przyrodę i czasem ludzi. Chciała bym wymienić swój sprzęt, Myślałam o D90/D300s ale nie wiem czy to dobry wybór. I jakie obiektywy do tego?![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami