A może ktoś polecić miejsce gdzie można wysłać do wywołania i zeskanowania slajd, taka usługa jedno i drugie w jednym miejscu. Gdzieś gdzie można bez obaw oddać że zepsują.
Szukaj
A może ktoś polecić miejsce gdzie można wysłać do wywołania i zeskanowania slajd, taka usługa jedno i drugie w jednym miejscu. Gdzieś gdzie można bez obaw oddać że zepsują.
"PRASŁOWIAŃSKA GRUSZA, KRYJE W SWYCH KONARACH PLEBEJSKIEGO UCIEKINIERA"
Tutaj wywołasz i zeskanujesz za jednym razem, a nawet możesz zrobić odbitki:
http://www.foto-scan.go.pl/
Na początku jak wywoływałem slajdy gdzie popadnie, często miałem kilka klatek zarysowanych...
Echhh, ta era cyferek, tylko fotoszop i fotoszop
"zepsuć" nie zawsze odnosi się do programówkoniec żartów, trafiło się kilka razy dziwnej maści zacieki lub zarysowania, szukam sprawdzonego miejsca, już nawet na odległość, nie potrafię sam, a zanim się nauczę(a do tego jeszcze daleko) chcę znaleźć miejsce pewne.
"PRASŁOWIAŃSKA GRUSZA, KRYJE W SWYCH KONARACH PLEBEJSKIEGO UCIEKINIERA"
Ja oddałem do Rossmana koszt wywołania to około 7pln. Nic dziwnego na nich nie zauważyłem.Jak oddam nastepny film to się okaże.I zobaczę jak w Kodaku to wygląda.
Pozdrawiam Marcin Bąk
FUDŻI
Skontaktuj się z nami