Close

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87

Wątek: slajdy

  1. #81

    Domyślnie

    A może ktoś polecić miejsce gdzie można wysłać do wywołania i zeskanowania slajd, taka usługa jedno i drugie w jednym miejscu. Gdzieś gdzie można bez obaw oddać że zepsują .
    "PRASŁOWIAŃSKA GRUSZA, KRYJE W SWYCH KONARACH PLEBEJSKIEGO UCIEKINIERA"

  2. #82

    Domyślnie

    Tutaj wywołasz i zeskanujesz za jednym razem, a nawet możesz zrobić odbitki:

    http://www.foto-scan.go.pl/

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez orion_64 Zobacz posta
    A może ktoś polecić miejsce gdzie można wysłać do wywołania i zeskanowania slajd, taka usługa jedno i drugie w jednym miejscu. Gdzieś gdzie można bez obaw oddać że zepsują .
    A czy podczas wywoływania slajdu można go "zepsuć"
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baku127 Zobacz posta
    A czy podczas wywoływania slajdu można go "zepsuć"
    Wszystko można, wszystko można!
    Byle z cicha i ostrożna...

  5. #85

    Domyślnie

    Na początku jak wywoływałem slajdy gdzie popadnie, często miałem kilka klatek zarysowanych...

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baku127 Zobacz posta
    A czy podczas wywoływania slajdu można go "zepsuć"
    Echhh, ta era cyferek, tylko fotoszop i fotoszop
    "zepsuć" nie zawsze odnosi się do programów koniec żartów, trafiło się kilka razy dziwnej maści zacieki lub zarysowania, szukam sprawdzonego miejsca, już nawet na odległość, nie potrafię sam, a zanim się nauczę(a do tego jeszcze daleko) chcę znaleźć miejsce pewne.
    "PRASŁOWIAŃSKA GRUSZA, KRYJE W SWYCH KONARACH PLEBEJSKIEGO UCIEKINIERA"

  7. #87

    Domyślnie

    Ja oddałem do Rossmana koszt wywołania to około 7pln. Nic dziwnego na nich nie zauważyłem.Jak oddam nastepny film to się okaże.I zobaczę jak w Kodaku to wygląda.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •