Po dokładnym obejrzeniu wszystkich zdjęć kolegi z tego aparatu stwierdzam że faktycznie coś jest nie tak z tym aparatem. Ciekaw jestem czy serwis sobie z tym poradzi, oby nie stwierdzili że wszystkie parametry mieszczą się w normie. Zastanawia mnie fakt skąd bierze się taka duża różnica w odwzorowaniu kolorów tego samego modelu aparatu, skoro zastosowano tą samą matrycę, procesor i oprogramowanie. Kiedyś miałem podobną sytuację z moim canonem S5 IS i wizyta w serwisie nic nie zmieniła.
Faktem natomiast jest że kolorystyka w Canonach i Nikonach trochę się się różni, ale to kwestia gustu.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami