Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
..., ale ostatnie....no chlopie to jest top!
Dzięki Grzegorz, ale do topu to mu bardzo dużo brakuje .
Może jakby światełko było lepsiejsze... .


Dziękuję wszystkim za wizyty i pozostawienie komentarza .