Szukaj
Wszystkie swietne. Jednak numer 3 sie wybija.
Nie mam żadnego "ale"![]()
Też tak myślę.
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
No i doczekalem się nugatu. Jak mnie pamięc nie myli-dwójkowy. Pyszne one są...
Faktycznie po Twojej uwadze odnośnie braku spektakularnego światła wyobrazni nalezy nieco pofolgowac. Ja już widzę je w zachodowej złotej odsłonie...
Nie wierzę że nie wyczekałeś.
Nugatu tu Ci nie ma. Jeszcze go kiedyś pokarzę, ale solo lub w innym zestawie. Jakoś mi tu nie pasował, właśnie z powodu światła. Tam było ono pyszne
.
A co do do wyczekania, to niestety w tych miejscach nie czekaliśmy. To tzw.: szybkie strzały drogowo-wyskokowe. Jakby tak człek miał wszędzie na odpowiednie światło czekać, to tak ze dwa miesiące musiałby poświęcić, a ja tylko dwa tygodnie miałem.
Ale jest Ci u mnie na dyskach jeszcze sporo tematów z jak mniemam bardziej spektakularnym światłem.
Nooooo i bomba. Ostatnie najlepsze, chociaz i pozostałe są BDB
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Ja też wybiorę trójką, chociaż pozostałe też są niesamowite, ależ to musiało robić wrażenie na żywo
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
No niezłe te lustra wyczarowałeś Pawle![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Dwójka jest niezła, szczególnie jak się ją pionowo ustawi![]()
Skontaktuj się z nami