Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie Lusterka trzy...

    ... .


    Takie trzy lusterka w norweskiej krainie ustrzelone .
    Światło może nie było zbyt spektakularne, ale nie zawsze przecież jest .


    *** Zapraszam ***


    1






    2






    3






    *** Dziękuję ***

  2. #2

    Domyślnie

    Wszystkie swietne. Jednak numer 3 sie wybija.
    Nie mam żadnego "ale"

  3. #3

    Domyślnie

    Też tak myślę.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  4. #4
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    No i doczekalem się nugatu. Jak mnie pamięc nie myli-dwójkowy. Pyszne one są...
    Faktycznie po Twojej uwadze odnośnie braku spektakularnego światła wyobrazni nalezy nieco pofolgowac. Ja już widzę je w zachodowej złotej odsłonie...
    Nie wierzę że nie wyczekałeś.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    No i doczekalem się nugatu. Jak mnie pamięc nie myli-dwójkowy. Pyszne one są...
    Faktycznie po Twojej uwadze odnośnie braku spektakularnego światła wyobrazni nalezy nieco pofolgowac. Ja już widzę je w zachodowej złotej odsłonie...
    Nie wierzę że nie wyczekałeś.
    Nugatu tu Ci nie ma . Jeszcze go kiedyś pokarzę, ale solo lub w innym zestawie. Jakoś mi tu nie pasował, właśnie z powodu światła. Tam było ono pyszne .
    A co do do wyczekania, to niestety w tych miejscach nie czekaliśmy. To tzw.: szybkie strzały drogowo-wyskokowe. Jakby tak człek miał wszędzie na odpowiednie światło czekać, to tak ze dwa miesiące musiałby poświęcić, a ja tylko dwa tygodnie miałem .
    Ale jest Ci u mnie na dyskach jeszcze sporo tematów z jak mniemam bardziej spektakularnym światłem .

  6. #6
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Nugatu tu Ci nie ma . Jeszcze go kiedyś pokarzę, ale solo lub w innym zestawie. Jakoś mi tu nie pasował, właśnie z powodu światła. .
    Wiedziałem że gdzieś dzwoni... Jednak nie tu-cholerka. Więc czekamy.

  7. #7

    Domyślnie

    Nooooo i bomba. Ostatnie najlepsze, chociaz i pozostałe są BDB
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  8. #8

    Domyślnie

    Ja też wybiorę trójką, chociaż pozostałe też są niesamowite, ależ to musiało robić wrażenie na żywo
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  9. #9

    Domyślnie

    No niezłe te lustra wyczarowałeś Pawle
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  10. #10

    Domyślnie

    Dwójka jest niezła, szczególnie jak się ją pionowo ustawi

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •