Drugi gatunek wygląda mi na tasznik pospolity.
Szukaj
Drugi gatunek wygląda mi na tasznik pospolity.
Też myślałam o taszniku, ale tam w ogóle listków nie widać... a nawet taki mocno rozwinięty tasznik ma je prawie do samej góry. I tak mi te kwiatki nie do końca... Ale znam coś podobnego, nawet u mnie rośnie niedaleko... z tym, że od tasznika różnych odmian jest mniejsze sporo i delikatniejsze.
Do autora wątku - czy te kwiatki mają gdzies drobniutkie listeczki w kształcie serduszek?
Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie
3 roślinę ustaliłem jest to sumak octowiecDziękuję wam za pomoc temat chyba do zamknięcia
![]()
D60|L100|18 - 55 f3.5 - 5.6G|35 f1.8G|SB700| i sporo chęci
Nie ma za co, zawsze interesowałem się ziołami![]()
![]()
Pozdrawiam, Kuba
Skontaktuj się z nami