Szukaj
Nosisz rozowe kapcie ?;P
Padłem![]()
Nikon D3000 + Nikkor AF-S 18-55mm f3.5-5.6G VR i inne bzdety
początkujący ;>
Nie nosze różowych kapci tylko chodzę bosoa reklamówka to nie moja
potrzebuje tylko nazwy tych roślin
![]()
D60|L100|18 - 55 f3.5 - 5.6G|35 f1.8G|SB700| i sporo chęci
A mnie to wygląda na Jarząb SzwedzkiGłóg pospolity
Też możliwe i w sumie racja, bo z przyschniętych trudniej jest... Poprawiam się i stawiam na Jarząb Szwedzki, 3ka to wg mnie liście Jarzębu Pospolitego (albo jakieś inne jarzębinowate, nie wiem bo skali nie ma i dziwnie rzadko liście rozłożone).
Drugie od biedy Rzeżucha Łąkowa. ale to ogromnie od biedy... Suszonych się nie identyfikuje, men![]()
Pozdrawiam, Kuba
Jak dla mnie, też jarząb szwedzki... ewentualnie od biedy głóg szkarłatny, ale raczej nie...
A te liście to są z drzewa czy z byliny jakiejś? Bo nawet wielkości tu nie widać...
Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie
Skontaktuj się z nami