Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Nazwa

  1. #1

    Domyślnie Nazwa

    Pilnie potrzebuje poznać nazwę tego drzewa niestety posiadam tylko liść i owoc. Często rośnie ono na osiedlach.

    Z góry dzięki za pomoc
    D60|L100|18 - 55 f3.5 - 5.6G|35 f1.8G|SB700| i sporo chęci

  2. #2

    Domyślnie

    Głóg pospolity
    Pozdrawiam, Kuba

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki wielkie <piwo> potrzebuje jeszcze znać nazwę 2 gatunków (niestety robienie zielnika do najłatwiejszych nie należy )
    pierwszy:


    drugi:

    D60|L100|18 - 55 f3.5 - 5.6G|35 f1.8G|SB700| i sporo chęci

  4. #4
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Nosisz rozowe kapcie ? ;P

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Motorniczy Zobacz posta
    Nosisz rozowe kapcie ? ;P
    I jest w Oriflame.
    Witamy w czwartej klasie.
    Krzysztof Paszkiewicz

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Szczecin / Gryfice
    Posty
    116

    Domyślnie

    Padłem
    Nikon D3000 + Nikkor AF-S 18-55mm f3.5-5.6G VR i inne bzdety

    początkujący ;>

  7. #7

    Domyślnie

    Nie nosze różowych kapci tylko chodzę boso a reklamówka to nie moja potrzebuje tylko nazwy tych roślin
    D60|L100|18 - 55 f3.5 - 5.6G|35 f1.8G|SB700| i sporo chęci

  8. #8

    Domyślnie

    Głóg pospolity
    A mnie to wygląda na Jarząb Szwedzki

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez urbik Zobacz posta
    A mnie to wygląda na Jarząb Szwedzki
    Też możliwe i w sumie racja, bo z przyschniętych trudniej jest... Poprawiam się i stawiam na Jarząb Szwedzki, 3ka to wg mnie liście Jarzębu Pospolitego (albo jakieś inne jarzębinowate, nie wiem bo skali nie ma i dziwnie rzadko liście rozłożone).
    Drugie od biedy Rzeżucha Łąkowa. ale to ogromnie od biedy... Suszonych się nie identyfikuje, men
    Pozdrawiam, Kuba

  10. #10

    Domyślnie

    Jak dla mnie, też jarząb szwedzki... ewentualnie od biedy głóg szkarłatny, ale raczej nie...
    A te liście to są z drzewa czy z byliny jakiejś? Bo nawet wielkości tu nie widać...
    Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •