Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Nazwa

  1. #11

    Domyślnie

    Drugi gatunek wygląda mi na tasznik pospolity.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FHR Zobacz posta
    Drugi gatunek wygląda mi na tasznik pospolity.
    Bingo! Bystryś ja próbuje jak mogę, ale mało pamiętam od dziecka

    Teraz tylko trójkę ustalić, czy to liście jarzębiny, czy nie i będzie git
    Pozdrawiam, Kuba

  3. #13

    Domyślnie

    Też myślałam o taszniku, ale tam w ogóle listków nie widać... a nawet taki mocno rozwinięty tasznik ma je prawie do samej góry. I tak mi te kwiatki nie do końca... Ale znam coś podobnego, nawet u mnie rośnie niedaleko... z tym, że od tasznika różnych odmian jest mniejsze sporo i delikatniejsze.
    Do autora wątku - czy te kwiatki mają gdzies drobniutkie listeczki w kształcie serduszek?
    Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie

  4. #14

    Domyślnie

    3 roślinę ustaliłem jest to sumak octowiec Dziękuję wam za pomoc temat chyba do zamknięcia
    D60|L100|18 - 55 f3.5 - 5.6G|35 f1.8G|SB700| i sporo chęci

  5. #15

    Domyślnie

    Nie ma za co, zawsze interesowałem się ziołami
    Pozdrawiam, Kuba

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pilon Zobacz posta
    Nie ma za co, zawsze interesowałem się ziołami
    Kumpel też się kiedyś interesował, dostał 4 lata
    Pursue happiness with diligence

  7. #17
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Kumpel też się kiedyś interesował, dostał 4 lata
    o , to niezle go promowali jak tak szybko przeskoczyl inne roczniki z klasy

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •