Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie pluginy efektowe do PSa

    szukalem na forum i jakos malo znalazlem
    moze ktos ma cos fajnego i darmowego...??
    poki co znalazlem tylko to http://optikvervelabs.com/virtualPhotographer.exe
    D270 + MB | 12-24 | 17-50 | 70-200VR | SB 826
    www.slubfotki.pl - zdjęcia ze slubu NIKONem

  2. #2
    Rozmowny Awatar Karl Johansson
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Kraków/czasem Gdańsk, ale na razie nie
    Posty
    714

    Domyślnie

    Ten VirtualPhotographer to na prawdę przyjemne urządzonko jest. Bardzo wygodnie się nim pracuje, daje dobre rezultaty i działa dość szybko. Używam od dłuższego czasu, głównie do zmiany na BW i rezultaty, moim zdaniem, są więcej niż dobre. Ja mogę z czystym sumieniem go polecić.
    D300
    Nikkor 24 2.8D, Nikkor 50 1.4G, SB-900

  3. #3

    Domyślnie

    Bida z nedza ten VirtualPhotographer -- przynajmniej z tego co widac po samplach. Nie ma tam nic czego nie daloby sie zrobic golym PSem w kilka(nascie) sekund (i na pewno z wieksza kontrola efektu koncowego).
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Bida z nedza ten VirtualPhotographer -- przynajmniej z tego co widac po samplach. Nie ma tam nic czego nie daloby sie zrobic golym PSem w kilka(nascie) sekund (i na pewno z wieksza kontrola efektu koncowego).

    Dokładnie. Taka automatyczna skrzynia biegów. Ze wszystkimi jej zaletami i... wadami

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Bida z nedza ten VirtualPhotographer -- przynajmniej z tego co widac po samplach. Nie ma tam nic czego nie daloby sie zrobic golym PSem w kilka(nascie) sekund (i na pewno z wieksza kontrola efektu koncowego).
    Kolega Stig to niedługo będzie w kodzie binarnym przerabiał zdjęcia - a po co uzywać jakiegoś tam PS'a za dużo automatyzuje i brak kontroli na wynikiem
    bez urazy - oczywiście szacuneczek dla twoich poczynań w PS'ie

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostrowski_marci Zobacz posta
    Kolega Stig to niedługo będzie w kodzie binarnym przerabiał zdjęcia - a po co uzywać jakiegoś tam PS'a za dużo automatyzuje i brak kontroli na wynikiem
    Nie robta se jajow -- do Wielkanocy jeszcze kilka dni... To co oferuje VirtualPhotographer, to w Shopie mozna zrobic wiedzac jedynie:
    -- jak zduplikowac warstwe,
    -- jak otworzyc okienko "Hue/Saturation" i "Levels"
    -- ze istnieja filtry: "gaussian blur" oraz "diffuse glow".
    Mysle, ze to niewiele, jak chociazby na samo tylko posiadanie PhotoShopa.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  7. #7

    Domyślnie

    nie no jasne a chciałem tak ciut rozluźnić atmosferę w piątek

  8. #8

    Domyślnie

    w linkowni powyżej w tym dziale (w moim podpisie link) masz podane wiele tutków do PS
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •