szukalem na forum i jakos malo znalazlem
moze ktos ma cos fajnego i darmowego...??
poki co znalazlem tylko to http://optikvervelabs.com/virtualPhotographer.exe
Szukaj
szukalem na forum i jakos malo znalazlem
moze ktos ma cos fajnego i darmowego...??
poki co znalazlem tylko to http://optikvervelabs.com/virtualPhotographer.exe
Ten VirtualPhotographer to na prawdę przyjemne urządzonko jest. Bardzo wygodnie się nim pracuje, daje dobre rezultaty i działa dość szybko. Używam od dłuższego czasu, głównie do zmiany na BW i rezultaty, moim zdaniem, są więcej niż dobre. Ja mogę z czystym sumieniem go polecić.
D300
Nikkor 24 2.8D, Nikkor 50 1.4G, SB-900
Bida z nedza ten VirtualPhotographer -- przynajmniej z tego co widac po samplach. Nie ma tam nic czego nie daloby sie zrobic golym PSem w kilka(nascie) sekund (i na pewno z wieksza kontrola efektu koncowego).
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
Nie robta se jajow -- do Wielkanocy jeszcze kilka dni... To co oferuje VirtualPhotographer, to w Shopie mozna zrobic wiedzac jedynie:
-- jak zduplikowac warstwe,
-- jak otworzyc okienko "Hue/Saturation" i "Levels"
-- ze istnieja filtry: "gaussian blur" oraz "diffuse glow".
Mysle, ze to niewiele, jak chociazby na samo tylko posiadanie PhotoShopa.![]()
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
nie no jasnea chciałem tak ciut rozluźnić atmosferę w piątek
![]()
Skontaktuj się z nami