Juz od ponad pieciu lat uzywam filtrow Brita, filtry faktycznie dzialaja, widze to po czajniku, ponad rok temu kupilem nowy czajnik, uzywam go tylko z woda filtrowana i zero osadu, czajnik jest praktycznie jak nowy......
Mam jednak pytanie do ludzi ktorzy wiedza na ten temat cos wiecej, moja rodzinka w Polsce zarazila sie uzywaniem filtrow ode mnie, twierdza, ze uzywajac filtra w dwie osoby nie tzreba wymieniac wkladu co 30 dni jak zaleca producent, tylko mozna uzywac dluzej bo 30 dni to srednia dla rodziny cztero osobowej.......osobiscie mi cos tu smierdzi, jest jakis powod wymiany wkladu co 30 dni i nie sadze, ze jest to zuzycie filtra weglowego, wydaje mi sie, ze chodzi o pewne reakcje zachodzace we wciaz mokrym wkladzie, byc moze sie myle, ale dlatego wlasnie pytam was, byc moze znajdzie sie ktos kto zna temat lepiej.
Ja od siebie moge polecic wode filtrowana, jest wolna od kamienia, pewnie tez wolna od niektorych pozytecznych skladnikow, ale po pozyteczne siegam w mineralce![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami