ok to może teraz japotrzebuje drukary do druku fotek legitymacyjnych i odbitek 13 x18 stosowałem hp a 717 ale jest troszkę mierna . myślę nad epsonem P 50 i teraz kilka pytań : jak się sprawuje system stałego zasilania? jaka jest jakość wydruku na tym systemie ? koszty ?
drugie pytanie : jak wygląda sytuacja z papierem od jakiej gramatury nie przesiąka i nie prześwituje ?
trzecie pytanie : czy wogule warto kupić P 50 ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami