Ale nie odjeżdżajmy od tematu. Temat zaczął się od tego postu.
To znaczy według ciebie podniesienie lustra na 1 sekundę przed migawką, to nie jest wstępnym podniesieniem lustra.
No, bo jak można było zrobić taką funkcję w tak dziadowskim aparacie jak D5,1k.
W porządnym ( jak napisałeś )aparacie, oczywiście, ale w D5,1k po co.
Aż się nie chce czytać takich postów.
A co tam. Jutro idę na pocztę odebrać nowego Gripa do mojej dziadowskiej puszki. Pewnie i sam Grip będzie dziadowski, bo dałem za niego całe, 16 eurasi i 15 centów z przesyłką.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami