chcialem a390, ale tyle sie naczytalem o duzo gorszej matrycy, znacznym ograniczeniu w szklach...
to bedzie moje pierwsze lustro, ale sadze, ze to bedzie poczatek dluzszej znajomosci!!
makro to cos cudownego.. wildlife i czasem jakis portrecik.
wiec moze sie myle, ale czy nie lepsze bedzie d5100??
EDIT:
i jeszcze bokeh...![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami