Close

Strona 1137 z 1948 PierwszyPierwszy ... 137637103710871127113511361137113811391147118712371637 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 361 do 11 370 z 19477

Wątek: Humor

  1. #11361

    Domyślnie

    Nowa ramówka TVP1 i "zachęcający" do niej artykuł spoiler " http://www.plejada.pl/0,51078,news,1...e,artykul.html

  2. #11362

    Domyślnie

    Chłopak prosi dziewczynę przy śniadaniu:
    - Mogłabyś zrobić mi kanapkę?
    - Z czym?
    - Z masłem, szynką, serem, pomidorem i majonezem.
    Dziewczyna starannie przygotowuje kanapkę. Chłopak zjada, po czym mówi:
    - Możesz mi zrobić jeszcze jedną?
    - Niestety, to była demonstracyjna wersja opiekuńczej żony. Pełna wersja dostępna jedynie po rejestracji związku.

    Spotyka się dwóch kolegów,
    - Cześć stary mam delikatne pytanie...
    - Wal śmiało, nie od dziś się znamy,
    - Zgodził byś się na sex grupowy z Twoją żoną?
    - Nie, nie i jeszcze raz nie!!
    - OK znajde kogoś innego w Twoje miejsce

    Reklama:
    "Jąkasz się? Nie wymawiasz "r"? Pomożemy Ci. Pytaj w aptekach o cyklopentanoperhydrofenaltren."

    Jesteś spedytorem? Masz problemy z wymową? Powtarzaj do oporu H 8000 Szekesfehervar....


    Zajączek zwraca uwagę wężowi: - Przestań mnie kopać, bo się zdenerwuje! -
    Przecież ja nie mam nóg!
    - odpowiada wąż wzruszając ramionami.

    - Towarzyszu kapitanie, przyniosłem wniosek o przepustkę.
    - Wstaw do lodówki.

    Dość duża parafia na wsi - proboszcz i dwóch wikarych. Jeden z młodych księży umówił się na wieczór z kobietą. Tylko proboszcz popsuł mu plany i kazał odprawić drogę krzyżową, więc niewiele myśląc prosi drugiego wikarego o pomoc.
    - Słuchaj, umówiłem się z Lidką, że wieczorem do niej przyjadę i się trochę zabawimy. No ale stary wlepił mi drogę krzyżową. Odprawisz ją za mnie?
    - Jasne stary, jedź i baw się dobrze.
    - Ale wiesz, jesteśmy na wsi, jak ludzie zobaczą, że wracam skądś wieczorem to zaczną gadać. Mógłbyś to ewentualnie trochę przeciągnąć? Jak wrócę to zajrzę do kościoła.
    - Jasne, nie przejmuj się.
    No i jeden pojechał do swojej kobiety, a drugi zaczął przygotowywać się do mszy.
    Jednak pierwszy tak dobrze się bawił, że zamiast godzinę spędził u kochanki 6 godzin. Wraca do plebani speszony, że jednak ludzie będą gadać. Ale podjeżdża pod kościół i widzi, że światło jeszcze się pali. Wychodzi z samochodu i słyszy jakieś śpiewy.
    Postanowił wejść i zobaczyć co się dzieje. Otwiera drzwi i słyszy, jak drugi wikary intonuje
    - Stacja 128. Jezus Chrystus do wojska wzięty. Wszyscy śpiewamy Przyjedź Matko na przysięgę...

  3. #11363

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez woytec60 Zobacz posta
    nie do konca

    zlepek kilku filmow

    1:46 golf ma rejestracje WGM - grodzisk mazowiecki
    D80 +N 35 1.8 +S28-105 2.8/4 +Ndi622 i zbieram na reszte

  4. #11364

  5. #11365

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej_laskowski Zobacz posta
    rosja to nie kraj - to stan umyslu
    D80 +N 35 1.8 +S28-105 2.8/4 +Ndi622 i zbieram na reszte

  6. #11366

    Domyślnie

    W sumie fajna aukcja:

    http://allegro.pl/sigma-200-500-f2-8...772910642.html

    Ciekawe czy tą panią dodają na wyposażeniu jako statyw.
    To kto zostanie pierwszym polskim posiadaczem?

  7. #11367

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GarfieldPL Zobacz posta
    W sumie fajna aukcja:

    http://allegro.pl/sigma-200-500-f2-8...772910642.html

    Ciekawe czy tą panią dodają na wyposażeniu jako statyw.
    To kto zostanie pierwszym polskim posiadaczem?

    W sumie to co w niej fajnego i zabawnego ?

  8. #11368

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    W sumie to co w niej fajnego i zabawnego ?
    Zabawna jest tylko cena dla przecietnego foto amatora

  9. #11369

    Domyślnie

    "o podłączeniu specjalnie zaprojektowanego konwertera, który znajduje się w zestawie, otrzymujemy obiektyw o imponujących parametrach AF 400-1000mm F5.6 !! Dzięki temu obiektyw znajdzie zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach fotografii jak np. zdjęcia sportowe, przyrodnicze, portrety czy też astrofotografia. "

  10. #11370

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    portrety czy też astrofotografia. "
    Chba powinno byc "portrety jak ostrofotografia"

Strona 1137 z 1948 PierwszyPierwszy ... 137637103710871127113511361137113811391147118712371637 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •