Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Nuda? Światła nie było ciekawego. To prawda. Zresztą ostatnio głównie w nocy foce więc miła odmiana w dzień pofocić
    Motyw jak motyw. Ale nuda? W mojej okolicy taka "góra" na tle morza to atrakcja Pfff

    Widzę, że częściej muszę pokazywać normalne zdjęcia

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Nuda? Światła nie było ciekawego. To prawda. Zresztą ostatnio głównie w nocy foce więc miła odmiana w dzień pofocić
    Motyw jak motyw. Ale nuda? W mojej okolicy taka "góra" na tle morza to atrakcja Pfff

    Widzę, że częściej muszę pokazywać normalne zdjęcia

    Nie obraź, sie ja po prostu pisze co myśle, ale spójrz na to zdjęcie z boku, jako obserwator, a zobaczysz, że jest po prostu słabe. Rozumiem, że to turystycznie, ale nawet jeśli to też słabo nawet jak na turystyke. Żeby nie było - nie czepiam się, lubie bardzo twoje zdjęcia i szanuje Cie jako fotografa, co z resztą wielokronie udowodnilem w komentarzach.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    Nie obraź, sie ja po prostu pisze co myśle, ale spójrz na to zdjęcie z boku, jako obserwator, a zobaczysz, że jest po prostu słabe. Rozumiem, że to turystycznie, ale nawet jeśli to też słabo nawet jak na turystyke. Żeby nie było - nie czepiam się, lubie bardzo twoje zdjęcia i szanuje Cie jako fotografa, co z resztą wielokronie udowodnilem w komentarzach.
    Hm. Nie obrażam się Nawet za to że rąbnąłeś byka w moim nazwisku
    Nie pisałbym, że turystyczne gdybym chciał powiesić to na ścianie. Na www też nie miało być

    A czepiaj się! Ja się czepiam innych i czasami mi szkoda, że inni nie czepiają się i moich zdjęć. Poważnie.

    Jak setth powiedział. Miejsce ciężkie do zdjęć, choć dałem po hamulcach bo miejscówka dość jak na południowy Bałtyk niecodzienna.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Hm. Nie obrażam się Nawet za to że rąbnąłeś byka w moim nazwisku
    Nie pisałbym, że turystyczne gdybym chciał powiesić to na ścianie. Na www też nie miało być

    A czepiaj się! Ja się czepiam innych i czasami mi szkoda, że inni nie czepiają się i moich zdjęć. Poważnie.

    Jak setth powiedział. Miejsce ciężkie do zdjęć, choć dałem po hamulcach bo miejscówka dość jak na południowy Bałtyk niecodzienna.
    Rzeczywiscie rabnąłem byka - sorry.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •