hehe najgorzej wyrobic sobie poziom i lekko ponizej zejsc.....zjedza Cie!![]()
Szukaj
hehe najgorzej wyrobic sobie poziom i lekko ponizej zejsc.....zjedza Cie!![]()
Nikon http://greg77.com/
Tak patrzę i patrzę, a przekaz jest still low...![]()
LED ZEPPELIN
jest inne i tyle, to nie znaczy ze zle.
no i co z tego że nie powaliło was na kolana, technicznie jest bdb jak zwykle, kadr również bdb, a Autor przecież pisze że turystycznie, miał taki kaprys i wstawił dobre acz nie porywające zdjęcie, a tu zaraz komentarze jakby co najmniej wysadził w powietrze pałac kulturyjeszcze nie raz nas zaskoczy
Fakt za ostro pojechalem, każdemu zdarzaja sie potknięcia, Nemeth czekamy na kolejne zdjecia.
Czemu potknięcia?
Zwykłe zdjęcie. Takie też robię. Nawet całe mrowie. To pokazałem bo mi się podoba :P
Póki co była tylko jedna uwaga techniczna dot. kadrowania (chociaż inaczej latarnia nie byłaby w mocnym punkcie).
Ponieważ albowiem gdyż?![]()
Skontaktuj się z nami