Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11

    Domyślnie

    hehe najgorzej wyrobic sobie poziom i lekko ponizej zejsc.....zjedza Cie!

  2. #12

    Domyślnie

    Tak patrzę i patrzę, a przekaz jest still low...
    LED ZEPPELIN

  3. #13

    Domyślnie

    jest inne i tyle, to nie znaczy ze zle.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Koholik Zobacz posta
    Może Nemethowi się normalnie, po ludzku zdjęcia pomyliły...
    Jemu nic się nie pomyliło, to piąta kolumna podszywa się pod niego.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  5. #15

    Domyślnie

    no i co z tego że nie powaliło was na kolana, technicznie jest bdb jak zwykle, kadr również bdb, a Autor przecież pisze że turystycznie, miał taki kaprys i wstawił dobre acz nie porywające zdjęcie, a tu zaraz komentarze jakby co najmniej wysadził w powietrze pałac kultury jeszcze nie raz nas zaskoczy

  6. #16

    Domyślnie

    Fakt za ostro pojechalem, każdemu zdarzaja sie potknięcia, Nemeth czekamy na kolejne zdjecia.

  7. #17

    Domyślnie

    Czemu potknięcia?
    Zwykłe zdjęcie. Takie też robię. Nawet całe mrowie. To pokazałem bo mi się podoba :P

    Póki co była tylko jedna uwaga techniczna dot. kadrowania (chociaż inaczej latarnia nie byłaby w mocnym punkcie).

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Czemu potknięcia?
    Zwykłe zdjęcie. Takie też robię. Nawet całe mrowie. To pokazałem bo mi się podoba :P

    Póki co była tylko jedna uwaga techniczna dot. kadrowania (chociaż inaczej latarnia nie byłaby w mocnym punkcie).

    Potknięcie, bo to nie jest fota na Twoim poziomie, i gdyby nie podpis to bym powiedział, że to jakiś laik robił.

  9. #19

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Ponieważ albowiem gdyż?
    Ponieważ albowiem gdyż:

    1 Po pierwsze primo - totalny brak ciekawgo światła

    2 po drugie primo - slaby motyw

    3 - po 3 primo ultimo - nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •