Palikon Dziękuję za odpowiedz,ale mi chodzi o konkretne spostrzeżenia i zdjęcia,na stronie Nikona jest pełny opis postępowania(na ikonce),są również zdjęcia,ale to mi nic nie mówi.Na Waszej stronie naliczyłem że ok.20 osób kupiło N-D5100 i żadnej fotki z HDR-to mnie zastanawia.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami