Sugeruję, że jakakolwiek ocena produktów "nierównorzędnych" jest zupełnie pozbawiona logiki.
A już w ogóle wydawanie ocen nt. "szkła" (jak to nazwałaś), na podstawie porównania w miarę nowego konstrukcyjnie N 18-105 za ok 800-900zł, do archaicznego S18-70 (który nomen omen był jeszcze konstrukcją Konica-Minolta o ile się nie mylę), chodzącego na rynku wtórnym za ok 150zł, ociera się o kabaret![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami