Close

Strona 62 z 104 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 1040

Wątek: D5100

  1. #611

    Domyślnie

    Sugeruję, że jakakolwiek ocena produktów "nierównorzędnych" jest zupełnie pozbawiona logiki.
    A już w ogóle wydawanie ocen nt. "szkła" (jak to nazwałaś), na podstawie porównania w miarę nowego konstrukcyjnie N 18-105 za ok 800-900zł, do archaicznego S18-70 (który nomen omen był jeszcze konstrukcją Konica-Minolta o ile się nie mylę), chodzącego na rynku wtórnym za ok 150zł, ociera się o kabaret
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  2. #612

    Domyślnie

    porownuje to, co mam teraz z tym - co mialam wczesniej. nie widze w tym nic dziwnego
    nie stawiam ich na jednej polce, zatem Twoja bierna agresja jest calkowicie zbedna

  3. #613

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez uwagagryze Zobacz posta
    porownuje to, co mam teraz z tym - co mialam wczesniej. nie widze w tym nic dziwnego
    A ja wręcz przeciwnie

    nie stawiam ich na jednej polce, zatem Twoja bierna agresja jest calkowicie zbedna
    Chyba "bierna szydera"

    Ale spoko, ciesz się nowym aparatem, bo dokonałaś fajnego wyboru
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  4. #614

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boa Zobacz posta
    Sugeruję, że jakakolwiek ocena produktów "nierównorzędnych" jest zupełnie pozbawiona logiki.
    A już w ogóle wydawanie ocen nt. "szkła" (jak to nazwałaś), na podstawie porównania w miarę nowego konstrukcyjnie N 18-105 za ok 800-900zł, do archaicznego S18-70 (który nomen omen był jeszcze konstrukcją Konica-Minolta o ile się nie mylę), chodzącego na rynku wtórnym za ok 150zł, ociera się o kabaret
    Skoro już poruszyłeś temat ceny to sprawdź ile kosztuje S16-105 zanim znowu zbesztasz koleżankę.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 17-07-2011 o 21:53

  5. #615

    Domyślnie

    Zbesztasz- a to dobre
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  6. #616

    Domyślnie

    Dobre czy nie, przyczepiłeś się do rzekomo nielogicznego "porównania" "szkieł" bo niby cena nie taka i sprzęt "nierównorzędny" a jednocześnie sugerujesz zestawienie z sonaczem prawie 3xdroższym, którego koleżanka nawet nie miała wiec nie za bardzo mogła się na jego temat wypowiedzieć. Dziwne jest też, że luźno wrzucone zdanie na temat 2 obiektywów potraktowałeś jako test porównawczy.

    Edit: Jak już porównujesz ceny to rób to obiektywnie, a nie podajesz cenę nowego nikkora i sony z 3 ręki. Nowego Nikkora kupisz za 795 a sony 419(ceny z porównywarki). Ciekawe jest też, że tylko w 1 sklepie internetowym kupisz tak tanio, a właściwie nie kupisz bo jest tam niedostępny, w pozostałych ok 750. No ale wtedy twój wywód nie trzymałby się kupy i nie byłoby tego dramatyzmu
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 18-07-2011 o 09:16

  7. #617

    Domyślnie

    Witam wszystkich Nikoniarzy.Myśle że dobrze wkleiłem wątek,ponieważ chcę porady od użytkowników Nikona D5100.Jestem kompletne "O" z fotografii,dla mnie to tylko pstryk-i jest zdjęcie,mój obecny aparat to Fujifilm-HD 2000S,zdjęcia pstrykam w razie okazji i wyjazdów.Do żeczy-mój zestaw-Nikon D5100+ Tamron AF 18-270 mm f/3,5-6,3 Di II VC PZD Macro+ Nikon AF-S 50mm f/1,4 G Nikkor+Hoya HD 62 mm +Hoya HD 58 mm+SanDisk Extreme HD Video SDHC Class 6 16GB.Ponieważ Panowie posiadają Nikona D5100
    a ja chcę go kupić ze wzlędu na HDR i dużą ilość funkcji dla laika prosiłbym o wrzucenie kilku zdięć w systemie HDR,nie obrobionych,cały zestaw mam już zamówiony w odbiorze w sklepie,lecz zawsze mogę zmienić decyzję.Dzięki.

  8. #618

    Domyślnie

    Nie ma czegoś takiego jak "nieobrobiony HDR"...
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  9. #619
    Oszczędny w słowach Awatar eBarciu
    Dołączył
    03 2011
    Miasto
    Galway / Wrocław
    Posty
    166

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bwiesiek Zobacz posta
    Witam wszystkich Nikoniarzy.Myśle że dobrze wkleiłem wątek,ponieważ chcę porady od użytkowników Nikona D5100.Jestem kompletne "O" z fotografii,dla mnie to tylko pstryk-i jest zdjęcie,mój obecny aparat to Fujifilm-HD 2000S,zdjęcia pstrykam w razie okazji i wyjazdów.Do żeczy-mój zestaw-Nikon D5100+ Tamron AF 18-270 mm f/3,5-6,3 Di II VC PZD Macro+ Nikon AF-S 50mm f/1,4 G Nikkor+Hoya HD 62 mm +Hoya HD 58 mm+SanDisk Extreme HD Video SDHC Class 6 16GB.Ponieważ Panowie posiadają Nikona D5100
    a ja chcę go kupić ze wzlędu na HDR i dużą ilość funkcji dla laika prosiłbym o wrzucenie kilku zdięć w systemie HDR,nie obrobionych,cały zestaw mam już zamówiony w odbiorze w sklepie,lecz zawsze mogę zmienić decyzję.Dzięki.
    zestaw wypasiony jak dla kompletnego lajkonika ( nie pisze "0" bo mi się źle kojarzy - widać, że sprzedawca miał dar przekonywania
    Ja osobiście jestem zdania, żeby najpierw pobawić się zumem a potem zobaczyć co tak na prawdę potrzebujemy, jakie światło jaka długość ogniskowej itd. ale skoro przystałeś na taką cenę zestawu to będziesz miał większą radochę z nauki.
    mnóstwo zdjęć hdr ma wujek google. np http://www.learningdslrvideo.com/nik...-hdr-tutorial/
    zawsze jest czas żeby zacząć marnować swoje życie
    D5100 + N18-105. N35 f/1,8. N50 f/1.8G

  10. #620
    Oszczędny w słowach Awatar eBarciu
    Dołączył
    03 2011
    Miasto
    Galway / Wrocław
    Posty
    166

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boa Zobacz posta
    Nie ma czegoś takiego jak "nieobrobiony HDR"...
    HDR'a nie można obrobić ?
    zawsze jest czas żeby zacząć marnować swoje życie
    D5100 + N18-105. N35 f/1,8. N50 f/1.8G

Strona 62 z 104 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •