Z tym monitoringiem to też różnie bywa. Pracuje w dużej firmie i już nie raz samochody na parkingu były uszkodzone lub okradzione, cho istnieje ochrona zakładowa i monitoring. Zawsze kamera jest w innym miejscu
Oczywiście mam nadzieje, że w tym wypadku będzie inaczej. Zyczę dorwania złodzieja/i i doprowadzenia go przed oblicze sprawiedliwości - czyli do mnie![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami