Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
Nie sądzisz, że "fejsbukowy" przycisk umieszczany jest z automatu, bez względu na treści.
Jak zwykle czepianie się.
No niestety tak jest, to jest automat, ale nie sadzisz, ze ludzie zajmujacy sie takimi informacjami na tej stronie powinni tego pilnowac i wstawiac opcje udostepnij a nie lubie to!