Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Lubię to!

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Widzę, że nie macie poważniejszych spraw na głowie......
    A co mam robic w pracy??? Jestem notorycznym morderca czasu

    Cytat Zamieszczone przez Stach2008 Zobacz posta
    ja coraz częściej spotykam się z przyciskiem POLEĆ TO zamiast LUBIĘ TO
    Dokladnie, zawsze mozna uzyc innej opcji

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Dokladnie, zawsze mozna uzyc innej opcji
    Mój prywatny wirtualny, wyimaginowany przycisk nazywa się "Mam to w nosie".

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Mój prywatny wirtualny, wyimaginowany przycisk nazywa się "Mam to w nosie".
    Za przeproszeniem, lubię to!
    Pursue happiness with diligence

  4. #14

    Domyślnie

    Dlatego ja na swoim forum edytowalem oryginalny obrazek przycisku i wstawilem mu wlasny tekst:

    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  5. #15

    Domyślnie

    A mnie już wq.. ten wszechobecny fejsbuk czy inny grab... strach niedługo będzie zajrzeć do lodówki :/
    --> Flickr
    D90, T18-50, SB600, H44M-7, J135 MC

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Nie sądzisz, że "fejsbukowy" przycisk umieszczany jest z automatu, bez względu na treści.
    Jak zwykle czepianie się.
    Dokładnie tak sądzę. Również sądzę, że automat oznacza w wielu przypadkach bezmyślność. A to jest kliniczny przykład.
    Nie lubię bylejakości i może to wyglądać na czepialstwo.
    LED ZEPPELIN

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malyandrzejek Zobacz posta
    A mnie już wq.. ten wszechobecny fejsbuk czy inny grab... strach niedługo będzie zajrzeć do lodówki :/
    Dokładnie, dokładnie...są przypadki, że jest potrzebny - chociazby na naszym forum był przez pewien czas jedynym źródłem kontaktu
    Ale ! Jeżeli widzę gazetę chociażby Makro czy innego super, hiper marketu ze znaczkiem na facebook'a to mi ręce opadają. Teraz nastała taka moda na to, kto tam ma konto to żyje i jest "trendy". Jeszcze chwilę, a zakłady pogrzebowe czy okna życia (tam gdzie dobre mamusie zostawią na chwile swe ukochane dzieciątka) będą też miały taki znaczek. Gdzie? Nie wiem, nie chce być perwersyjny - ale taka trumna może być idealnym miejsce ...

  8. #18

    Domyślnie

    Jak dla mnie powinno być zawołanie z film JOB. "Luuuuuubisz to ...." Widzę, że za starzy jesteście na to. Trzeba lubić Wszystko!
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •