Close

Strona 47 z 104 PierwszyPierwszy ... 3745464748495797 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 1040

Wątek: D5100

  1. #461

    Domyślnie Cena w fotojoker

    Jak kupowałem było dostępnych ponad 10 sztuk, teraz widzę że jest osiem Niby istnieje prawo kupna sprzedaży, znany przypadek z allegro gościa co sprzedał samochód za śmieszne pieniądze i sąd kazał mu go za taką cenę sprzedać ( a chciał tylko sprawdzić ile mógłby na nim zarobić), ale często jest tak że sprzedawca robi co chce bo wie że nikt z tym do sądu nie pójdzie.

  2. #462

    Domyślnie

    Zobaczymy co z tego będzie. Sam tydzień temu kupiłem body za 2500. Teraz złożyłem zamówienie - ciekawe czy zrealizują w tej cenie. Z tego co widzę już nie jest dostępny...

  3. #463

    Domyślnie

    U mnie w mieście jest 1 sztuka

  4. #464

    Domyślnie

    Olek, jak będziesz wiedział już za ile sprzedadzą Ci lustro lub nie, to napisz tu na forum

  5. #465

    Domyślnie

    @olek - tylko, ze zazwyczaj wysylasz zapytanie ofertowe do sklepu w naszym internecie.

    Ooo wlasnie przezylem szok cenowy jak zobaczylem akumulatorki po 200+zeta.

    Jakbym wiedzial to bym z 10 sztuk przywiozl z Japonii tam po 140-160 zeta chodzily w duzych domach towarowych
    Z5 + N24-200 + FTZ II + T17-35/2,8-4+ N70-300 (AF-P)
    D7200 + S18-35/1,8 + S10/2,8 + S17-70/2,8 + N10-20, N18-55 (AF-P) + N70-300 DX (AF-P)

  6. #466

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polikon Zobacz posta
    Właśnie dostałem zakupiony akumulatorek, EN-EL14 za jakieś 70zł. Oczywiście nie oryginał.
    A nie lepiej zakupić oryginalny na amazonie ? Zakupienie 2 oryginalnych razem z przesyłką do Polski wychodzi taniej niż kupienie 1ego w Polsce.

  7. #467

    Domyślnie

    No niestety. zamówiłem . pani zadzwoniła, że jest do odebrania. Pojechałem ... wszystko pięknie, sprawdziłem. Pan zapakował. Nabił na kasę. Zmieszał się .... Wykonał kilka telefonów i oznajmił, że nie sprzeda mi tego aparatu.

  8. #468

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez digit Zobacz posta
    No niestety. zamówiłem . pani zadzwoniła, że jest do odebrania. Pojechałem ... wszystko pięknie, sprawdziłem. Pan zapakował. Nabił na kasę. Zmieszał się .... Wykonał kilka telefonów i oznajmił, że nie sprzeda mi tego aparatu.
    Trzeba było policją postraszyć

  9. #469

    Domyślnie Cena w fotojoker

    Cytat Zamieszczone przez digit Zobacz posta
    No niestety. zamówiłem . pani zadzwoniła, że jest do odebrania. Pojechałem ... wszystko pięknie, sprawdziłem. Pan zapakował. Nabił na kasę. Zmieszał się .... Wykonał kilka telefonów i oznajmił, że nie sprzeda mi tego aparatu.
    U mnie jest status w realizacji, co oznacza że podobno przygotowane i wysłane, zobaczmy

    A tu kawałek regulaminu z fotojoker:

    Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla Stron Transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia.

  10. #470

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez olek Zobacz posta
    U mnie jest status w realizacji, co oznacza że podobno przygotowane i wysłane, zobaczmy

    A tu kawałek regulaminu z fotojoker:

    Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla Stron Transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia.
    Ale też napisali: W uzasadnionych przypadkach Sklep zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia..... no cóz zastanawiam się nad złożeniem sprawy do rzecznika praw konsumenckich. A co zobaczymy

Strona 47 z 104 PierwszyPierwszy ... 3745464748495797 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •