Witajcie.
Czy ktoś z tutejszych bawił się tym sprzętem? Jak to to się sprawuje?
I ważne pytanie, czy jest możliwy przeszczep migawki od któregoś analoga jeśli padnie w Kodaku? Bo z tego co się dowiedziałem to na oryginalną jest niemożliwe zamienić bo po prostu nie ma...
Ktoś? Coś?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami