Witajcie.

Czy ktoś z tutejszych bawił się tym sprzętem? Jak to to się sprawuje?

I ważne pytanie, czy jest możliwy przeszczep migawki od któregoś analoga jeśli padnie w Kodaku? Bo z tego co się dowiedziałem to na oryginalną jest niemożliwe zamienić bo po prostu nie ma...


Ktoś? Coś?