Close

Strona 11 z 30 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 300

Wątek: NBA Playoffs

  1. #101

    Domyślnie

    Na rynku wolnych agentów w tym roku pojawią się dość ciekawe nazwiska, które niektóre drużyny mogą na stałe zadomowić w finałach NBA. Może to i "drugi garnitur", ale ... Pomyślcie tylko jakby do MIA doszło kiku porządnych graczy ławkowo - 5 tkowych. Np. taki zdrowy Oden i ten zespół staje się kompletny.

    BTW DAL jest też mocno osłabiony brakiem Butlera w PO.

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coach_lodz Zobacz posta
    ale tak czy siak, to już jest gracz, dla którego kolejne mecze finału konferencji są tylko i wyłącznie kawałkiem drogi do osiągnięcia celu... takie podejście ce****e tylko najwybitniejszych graczy...
    W niesamowity sposób robi swoje, krok po kroku.
    Rzut ma niesamowity.

    Cytat Zamieszczone przez lazik_s Zobacz posta
    Np. taki zdrowy Oden i ten zespół staje się kompletny.
    Zdrowy i będacy w cugu Oden to raczej by na ławie nie siedział. Solidni gracze też kosztują. Do budowy drużyny wokół gwiazdy potrzeba oprócz solidnych i doświadczonych ławkowiczów młodej krwi. Młodych, którzy by przy gwieździe dojrzewali, uczyli się wspólnej gry.

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Zdrowy i będacy w cugu Oden to raczej by na ławie nie siedział. Solidni gracze też kosztują. Do budowy drużyny wokół gwiazdy potrzeba oprócz solidnych i doświadczonych ławkowiczów młodej krwi. Młodych, którzy by przy gwieździe dojrzewali, uczyli się wspólnej gry.
    Oden dziś zarabia na poziomie Mika Milera - oczywiście jego widziałbym w 5 a nie na ławce. MIA ogólnie nie są zespołem z wielkim budżetem, bo około 66mln $ co jest wcale nie tak dużo w porównaniu do DAL czy LAL z ponad 90mln. Jakieś tam miejsce mają na ruchu i wierzę że Pat odpowiednie przeprowadzi.

  4. #104

    Domyślnie

    I po Thunder. Jak powiedział Dirk:

    "Hopefully this time we can finish the job"
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tml Zobacz posta
    I po Thunder. Jak powiedział Dirk:

    "Hopefully this time we can finish the job"
    Dwie końcówki OKC popsuło, mecz był do wygrania. Mogło być 3-2 dla OKC. Jakoś nie widzę Dallas w walce z Miami, zwłaszcza niskich zawodników. Kto pokryje Wade'a?

  6. #106

    Domyślnie

    Kidd.
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tml Zobacz posta
    Kidd.
    No fajnie by było, ale jak na razie to wydaj mi się, że jedynie może go pokryć w innym słowa tego znaczeniu. Ma 38 lat...

  8. #108

    Domyślnie

    I z młodymi Thunder w ostatnim meczu robi 4 zbiórki w ataku? W meczu nr 4 ma kluczowe przechwyty (no dobra, jeden z faulem) na Durancie i Westbrooku? OK, Westbrook to nie Wade, ale staruszek może mu utrudnić życie.
    Cytat Zamieszczone przez http://hangtime.blogs.nba.com/2011/05/26/opportunity-knocks-again-for-kidd/
    Most likely, this is his last chance. And he knows it. You can tell by the way Kidd pushes his body in the postseason. He played 36 minutes a night against a younger and quicker player in Russell Westbrook. His averages against OKC: 9.6 ppg, 8.6 apg and 2.0 turnovers per game.
    A i jeszcze w 4 pierwszych meczach serii miał, o ile pamiętam, 16 przechwytów.

    Po takich rzeczach, dla mnie nic nie jest niemożliwe.
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  9. #109

    Domyślnie

    no, czas to napisać... GO DALLAS !!
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  10. #110

    Domyślnie

    Ni i mamy drugiego finalistę.

Strona 11 z 30 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •