.................................dałbym królestwo za takie zdjęcie !!
Szukaj
.................................dałbym królestwo za takie zdjęcie !!
pięknie jest, i faktycznie że dymek gra tu pierwsze skrzypce![]()
Kto mi pomoże szukać szczęki...?
Serio... pomoże ktoś?
12 14 28 35 85
Michały nam się rozszalały, najpierw Locter , teraz Ostry
Gratulacje http://1x.com/photo/42276/category/l...ditions/smoke-
Bajeczka ...![]()
Piękne.
Swiatlo, kolor, plany, detal...az nie wypada analizowac tego zdjecia. Bo tu sie po prostu liczy to, ze otwierasz i za chwile szukasz turlajacej sie po podlodze szczeki.
Wypas po calosci.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Skontaktuj się z nami